MojAndroid

Ak patríte medzi náruživých hráčov mobilných hier a už vás omrzel celý ten “humbuk” okolo PUBG, tak vás možno zaujme novinka The Room s podtitulom Old Sins. Táto hra bola zhruba dva týždne dozadu pridaná do Obchodu Play, kde prebiehal jej verejný beta test.

Náš tip
Hazy Race: Arkáda na dlhé chvíle

Testovacia verzia však bola sprístupnená len istému počtu záujemcov, pričom tí ostatní si museli nechať zájsť chuť. Dnes je už ale všetko inak, keďže je už v týchto chvíľach najnovší počin spoločnosti Fireproof Games oficiálne dostupný pre všetkých. The Room: Old Sins je už v poradí štvrtou logickou puzzle hrou, ktorá patrí pod oceňovanú sériu The Room. Hráč v nej prehľadáva dom jedného inžiniera, ktorý za záhadných okolností zmizne spolu so svojou ženou.

Celý príbeh je prepojený s domčekom pre bábiky, ktorý hráčovi postupne odhaľuje rôzne tajomstvá. V jednotlivých miestnostiach tohto domčeka sa totiž skrývajú samotné hádanky, ktoré dokážu poriadne potrápiť vašu myseľ. Okrem toho sa však pripravte aj na skľučujúcu atmosféru, ktorá vás rozhodne nenechá chladnými. Tí, ktorí sú na podobné puzzle hry zvyknutí si jednoznačne prídu na svoje. Hru doprevádza tiež podarený vizuál ako aj kvalitný soundtrack.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 5,49 €

Ak sa stretávate s hernou sériou The Room po prvýkrát a obávate sa toho, že vám príbeh nebude dávať veľký zmysel, tak vás možno poteší, že jednotlivé diely nie sú príbehovo prepojené. Každý diel totiž ponúka príbeh vlastný. Ovládanie taktiež nie je nijako náročné a behom niekoľkých chvíľ si ho zaručene osvojíte. V prípade, že vás koncept tejto hry zaujme, možno vás bude zaujímať aj to, že The Room, The Room 2 a The Room 3 sú dostupné za akciové ceny.

22.4.2018
Zdroj: Androidcentral

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+