MojAndroid

The Humble Bundle je akcia vývojárov, ktorí ponúkajú svoje tituly za cenu, ktorú si sami zvolíte. Navyše, všetky peniaze, čo pri tejto príležitosti zaplatíte, môžete rozdeliť medzi vývojárov, charitu a Humble Bundle tím. Akcia The Humble Bundle 3 je už v poradí treťou svojho druhu, preto ju určite nezmeškajte a získajte zaujímavé herné tituly pre svoj Android, Mac, Windows a Linux!

The Humble Bundle 3 prináša 5 herných titulov v celkovej hodnote 14,70€, ktoré môžete využiť na rôznych platformách. Ide o hry Fieldrunners, BIT.Trip Beat, SpaceChem, Uplink a Spirits*, ktoré ste mohli vidieť aj na videu vyššie. Cieľom tohto projektu je spopulárniť samotné tituly a zarobiť nejaké peniaze pre vývojárov, Humble Bundle tím a charitu. Akcia trvá dva týždne a preto máte dostatok času, aby ste si tituly zakúpili, ale aj dali vedieť všetkým priateľom, ktorých by táto akcia mohla zaujať!

*- Android hru Spirits získate len po zaplatení sumy vyššej ako je priemerná suma zaplatená od ostatných kupujúcich

MôjAndroid.sk TIP:

Akcia The Humble Bundle patrí medzi najočakávanejšie akcie tohto druhu medzi fanúšikmi Android hier. Získať 5 herných titulov za zlomok ich ceny a navyše na niekoľko platforiem naraz, je jednoducho výborná ponuka, ktorú odmieta len málokto. Ak si sa aj ty rozhodol využiť túto akciu, navštív oficiálnu stránku The Humble Bundle a investuj do charity, vývojárov a Humble Bundle tímu koľko uznáš za vhodné!

Zdroj: HumbleBundle

16.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+