MojAndroid

Tesla Model S je v súčasnosti jedným z najrýchlejších elektromobilov súčasnosti a smelo sa môže porovnávať aj s tými najlepšími športiakmi. Možno nie tak luxusným spracovaním, ako svojím výkonom a technológiami. Spoločnosť je na svoj automobil náležite hrdá a preto je veľmi nerada, keď sa vo svete raz za čas objaví nejaká negatívna správa. Najnovšie čelí Tesla nehode, pri ktorej majiteľovi jeho Tesla Model S zhorel doslova do tla. Stalo sa tak pri nabíjaní v jednej zo super nabíjačiek, ktoré nedávno prišli aj na Slovensko. Nikto nebol zranený a spoločnosť momentálne vyšetruje, prečo k požiaru vôbec došlo.

Náš tip
Tesla stavia na Slovensku extrémne výkonné nabíjačky, nemajú ich ani Česi

Nejde pritom o prvý požiar, ktorý tento elektromobil postihol. Niektoré sa stali pri nehodách iné zas pri nabíjaní. Tesla však zistila príčiny všetkých týchto udalostí a problémy už opravila. Je preto otázne, prečo došlo k požiaru tentokrát.  “Nikto nebol zranený. Momentálne prebieha vyšetrovanie s výsledkami ktorého vás oboznámime čo najskôr,” informuje hovorca spoločnosti.

tesla_model_s_požiar

tesla_model_s_požiar_2

Zdroj: jalopnik

MojAndroid.sk spustil nový portál o elektromobiloch a hybridoch – www.eAutoPortal.sk
4.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+