MojAndroid

Mobilný operátor Tesco mobile oslavuje už 10-ročné pôsobenie na slovenskom trhu. Pri tejto príležitosti si pripravil pre svojich zákazníkov darček. Ide o benefit vo forme surfovania na internete zdarma až po dobu 10 mesiacov.

tesco mobile internet 10 mesiacov zdarma

„Tesco mobile oslavuje už desať rokov existencie na slovenskom trhu a pri tejto príležitosti rozdávame balíček Internet1500 na 10 mesiacov zdarma. Chceme, aby si čo najviac ľudí na Slovensku vyskúšalo, ako funguje surfovanie v najrobustnejšej sieti 4G LTE na Slovensku s pokrytím viac ako 97 % obyvateľov. Práve surfovanie na  internete je jednou z najobľúbenejších činností našich zákazníkov na smart zariadeniach,“ prezrádza Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Balíček Internet1500 na spomínaných 10 mesiacov zdarma je možné vyskúšať už od dnes, 5. novembra. Postup je jednoduchý, stačí si v období od 5. novembra 2019 do 31. januára 2020 aktivovať predplatenú kartu Bodka. Benefit je prvý mesiac aktivovaný na všetkých kartách Tesco mobile automaticky. Využívanie benefitu aj v ďalších mesiacoch je podmienené každomesačným dobitím kreditu. A to kreditom v akejkoľvek výške a neminutý kredit udržiavať pod hodnotou 20 eur. Viac informácií o ponuke nájdu zákazníci na kampaňovej stránke www.tescomobile.sk/10rokov

Karta Bodka za polovicu

„Ďalšou výhodou je, že kartu Bodka môžete získať za polovičnú cenu. Za nákup v predajniach Tesco v hodnote nad 15 eur získate v období od 6. novembra 2019 do 8. januára 2020 pri pokladni kupón s 50 % zľavou na nákup SIM karty Bodka,“  dodal Alexander Vlčko.

Predplatená SIM karta Bodka je dostupná nielen v predajniach Tesco po celom Slovensku, ale aj v e-shope na webovej stránke www.tescomobile.sk. Kartu je teda možné kedykoľvek objednať a aktivovať z pohodlia domova. Doručenie SIM karty je zdarma. Pre jednoduchšie nastavenie, zmenu či aktiváciu služieb môžu zákazníci od júla využívať aj mobilnú aplikáciu Môj Tesco mobile. 

Zdroj: Tlačová správa,

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+