MojAndroid

Tesco mobile predstavuje novú predplatenú kartu Bodka, s ktorou zákazníci volajú a SMS-kujú za 3,9 centa, a to bez akýchkoľvek ďalších podmienok. Cena volaní a SMS správ ostáva rovnaká bez ohľadu na to, ako často alebo koľko kreditu si zákazníci dobili. Okrem lacnejších volaní ponúka predplatená karta Bodka aj internet na celý deň, a to za sumu 39 centov. Ten je aktivovaný automaticky pri začatí využívania mobilného internetu.

„Verím, že touto novou ponukou oslovíme aj tých, ktorí doteraz váhali, aby sa pridali k vyše 200-tisíc zákazníkom, ktorí si vážia svoje peniaze a vedia oceniť hodnotu, ktorú im za ne dávame. Aby sme im to uľahčili, zjednotili sme cenu volaní aj SMS na baťovských 3,9 centa, navyše bez akýchkoľvek háčikov,“ uviedol Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Novú predplatenú kartu si zákazníci môžu kúpiť od 4. mája v predajniach Tesco, prípadne z pohodlia svojho domova cez e-shop operátora www.tescomobile.sk. Na rovnakej adrese je možné si kartu aj aktivovať prípadne dobiť na nej kredit. Novú predplatenú kartu si budú môcť zákazníci zakúpiť do 31. augusta 2016.

Zdroj: tescomobile

 

3.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+