MojAndroid

Zákazníci virtuálneho operátora Tesco mobile budú mať svoju spotrebu a všetky informácie pekne pokope vďaka úplne novej aplikácii. Tá je zatiaľ k dispozícii len pre operačný systém Android.

Pri prvom spustení vás aplikácia vyzve na aktivovanie. Stačí zadať vaše telefónne číslo, na ktoré vám následne príde SMS kód, ktorý použijete na aktiváciu svojho účtu. Odteraz máte prehľad o vašom telefónnom čísle kdekoľvek sa nachádzate. Kedykoľvek si v smartfóne skontrolujete svoju spotrebu, koľko ste prevolali a koľko vám ešte zostáva.

Vždy viete, aké balíčky máte aktivované a výška vášho kreditu vás už nikdy neprekvapí. Vybrané balíčky si tiež môžete aktivovať priamo v aplikácii.

Zoznam funkcií, ktoré sú k dispozícii v aplikácii Môj Tesco mobile:

  • výška kreditu a jeho platnosť
  • čerpanie balíčkov a služieb
  • možnosť aktivovať, deaktivovať alebo upraviť si vybrané balíčky a služby
  • možnosť obnoviť si internetový balíček
  • dobíjanie kreditu zo slovenskej platobnej karty
  • zoznam aktívnych doplnkových služieb
  • možnosť prepínať medzi viacerými svojimi Tesco mobile číslami

1500 MB dát na prvý mesiac zadarmo

Nezostalo to len pri samotnom oznámení príchodu aplikácie. Operátor má záujem aj o to, aby ju zákazníci používali. Preto si pripravil celkom zaujímavú ponuku, ktorá je dostupná len v aplikácii. Táto akcia platí pre zákazníkov s kartou Bodka a je možné ju využiť od 22.7. do 31.8.2019.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Bežná cena balíka je 6 eur na mesiac, avšak takto jednoducho získate tieto dáta úplne zadarmo. V prípade, že tento balík už využívate, o zľavu neprídete. Aktivuje sa v nasledujúcom mesiaci. V prípade, že využívate balíky Internet500 alebo Internet3000, prijatím tejto ponuky sa váš balíček zmení s okamžitou platnosťou na Internet1500.

Náš tip
Hľadáme najlepší paušál na dátovanie do 30 EUR mesačne
23.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+