MojAndroid

TelekomSlovak Telekom sa pre veľký úspech vianočného paušálu Happy XL volania rozhodol, že ho zaradí do bežného portfólia svojich služieb. V predaji bude v dvoch verziách, pre záujemcov o akciový telefón alebo ako samostatný paušál. V ponuke sa objaví od stredy, 27. marca.

Happy XL volania s akciovým telefónom obsahuje kombináciu hlasových a dátových služieb. Za 29,99€ mesačne získa zákazník neobmedzené volania do všetkých sietí na Slovensku a Internet v mobile 500. Rovnaký mesačný poplatok 29,99€ platí aj v prípade paušálu bez akciového telefónu. Zákazník však na prvých 6 mesiacov získa vyšší profil paušálu Happy XL, vďaka ktorému získa neobmedzené volania do všetkých sietí, neobmedzené SMS a MMS, či neobmedzený internet. Po uplynutí šiestich mesiacov sa automaticky prejde na variant s neobmedzenými volaniami na Slovensku.

Zdroj: Telekom

 

26.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+