MojAndroid

Telekom sa v polovici októbra s vianočnými ponukami skutočne činí a uvádza už tretiu. V platnosti je od 15. októbra a týka sa programov Biznis Star. Kombinuje v sebe viac služieb, nižšie mesačné poplatky i benefity na výber.

Volania vyššieho Biznis Star za cenu nižšieho

Prvým benefitom vianočnej ponuky bude sprístupnenie volaní z vyššieho programu pre zákazníkov nižšieho. Pri verzii Biznis Star s akciovým telefónom bude platiť akcia 12 mesiacov, pri Biznis Star bez telefónu celých 24 mesiacov. Promo ponuka bude mať nasledovnú skladbu Biznis Star:

Vianočná ponuka Biznis Star 2013

Zákazník tak môže mať neobmedzené volania do siete Telekom za 14,99 € mesačne, flat do slovenských sietí za 29,99 € a flat do celej EÚ za 44,99 €. Pri ponuke bez akciového telefónu získa zákazník neobmedzený paušál na volania do celej EÚ, neobmedzené SMS a MMS na Slovensku, neobmedzený internet a 250 prijatých minút v roamingu za 44,99 € mesačne celé dva roky.

Náš tip
Telekom uvádza prvú vianočnú akciu, mobilný internet do Veľkej noci zdarma

Odmena za vernosť až do 12%

Podobne ako u programov Happy, aj vianočnú ponuku volaní Biznis Star môžu zákazníci kombinovať so zľavou na mesačný poplatok za vernosť v Telekome. Zľava sa uplatní nasledovne:

  • 2% za viac ako 18 mesiacov
  • 4% za viac ako 4 roky
  • 6% za viac ako 7 rokov
  • 10% za viac ako 10 rokov
  • 12% za viac ako 15 rokov

Opäť nechýba kupón: do Veľkej noci zdarma alebo zľava na telefón

Zákazník  dostane k programom Biznis Star aj  kupón s možnosťou výberu z dvoch ponúk. Firemný klient môže darovať kupón svojmu obchodnému partnerovi alebo ho využiť pre vlastnú firmu pri novej aktivácii či prenose čísla. Nový klient potom získa konkrétny nárok na jednu z nasledujúcich možností:

  • Do Veľkej noci Biznis Star bez mesačného poplatku
  • Zľava na akciový telefón: 50 € k Biznis Star*/**, 100 € od Biznis Star***
Náš tip
Telekom uvádza vianočnú akciu na programy Happy

Akciová ponuka smartfónov a tabletov

Nechýba samozrejme možnosť vziať si k paušálu dotované zariadenie. K dispozícii budú prístroje od výrobcov Sony (Xperia Z1 i Tablet Xperia Z), Samsung (Galaxy S4, Galaxy Note III), HTC (One, One Mini) či LG (G2). Súčasťou ponuky Biznis Star je naďalej aj možnosť využívania zdieľaného Neobmedzeného mobilného internetu medzi dvomi zariadeniami a Biznis Star Hlasový a dátový roaming.

Zdroj: tlačová správa Telekom

15.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+