MojAndroid

Telekom pokračuje v predvianočnej nádielke exkluzívneho obsahu s veľkými značkami i známymi menami. Tento rok sa sa nebude niesť iba v znamení silnej hardvérovej ponuky s trojičkami a veľkou akciou pre Predplatenku, ale budú to aj filmové a seriálové Vianoce.

Diváci si môžu nájsť svoje obľúbené vianočné hity, kvalitné filmy z Hollywoodu a avizovaný exkluzívny obsah s fitnes trénerom Marošom Molnárom.

Vianočné prekvapenie do mobilu alebo TV

Od 11. decembra 2023 zaraďuje Telekom vianočnú extra porciu jedinečného televízneho obsahu zadarmo a bez reklám. Dostupný bude pre zákazníkov Telekom paušálov, Magio Internetu, Predplatenky a Magio Televízie prostredníctvom aplikácie Magio TV.

Zákazníci môžu objaviť čaro vianočných rozprávok, československých klasík, ale aj filmových hitov na staniciach Magio Vianoce a Magio Film. Takisto sa môžu inšpirovať zdravým životným štýlom a zacvičiť si s Marošom Molnárom alebo top trénermi z Fitshakeru na Magio Fitnes.

Magio Fitnes

Ak patríte aj vy k tým, čo si každé sviatky všetky dobroty a potom majú výčitky v januári, tak už nemusíte! V spolupráci s online fitkom Fitshaker a Marošom Molnárom bol pripravený exkluzívny fitnes TV obsah. Okrem sólo tréningov nájdete aj cvičenia pre viacerých či priestor pre relax a meditáciu.

Magio Vianoce

Tento segment prinesie obľúbené hity na jednom mieste, či ide o Krídla Vianoc alebo Snehulienku a príde aj Otík a najznámejší český „vrchní“. Ani tieto Vianoce nechýbajú československé klasiky a k tomu aj koncerty skvelých kapiel alebo tanečné vystúpenia našej Lúčnice.

Magio Filmy

Filmoví fanjšmekri nájdu v tejto časti Oscarmi i kritikmi ocenené filmy, kde hlavné roly prebrali Leonardo DiCaprio, Hugh Jackman, Charlize Theron či Tom Hanks. Nájdete tu napríklad novodobú klasiku Vlka z Wall Street (5 oscarových nominácií), Monštrum (Oscar pre Charlize Theron) či Atlas mrakov (po tri nominácie na Critics Choice Awards a Satellite Awards).

Automatická aktivácia

Nový televízny obsah bude zaradený do štruktúry videotéky Magio Kino a zákazníci, ktorí ešte nie sú zvyknutí na výber titulov v tejto forme, budú môcť sledovať filmy, seriály, fitnes obsah v sekcii TV Program (EPG)

Predvianočná TV ponuka bude aktivovaná zadarmo a automaticky, zákazníci sa nemusia o nič starať. K dispozícii bude v aplikácii Magio TV na mobiloch, PC, tabletoch, Smart TV i set-top-boxoch k internetovej TV. Rovnako sú bez obmedzení aj pre paušály, Predplatenku, TV či internetových zákazníkov.

CANAL+ už k dispozícii

Ďalšou avizovanou novinkou bolo zahrnutie novej streamovacej služby CANAL+ pre zákazníkov Magio TV L a XL. Zákazníci si aj takto môžu užiť svet akčných filmových príbehov a seriálov všetkých obľúbených žánrov, ako aj skvelé športové výkony. Užiť si tak môžu široký výber filmov a seriálov z americkej, európskej či lokálnej produkcie.

  • V decembri CANAL+ uvádza originálny americký film On sa bojí (najnovšia dráma talentovaného režiséra Ari Astera, v hlavnej roli Joaquin Phoenix), premiéru seriálu Pluk špinavcov a unikátny dokument o britskej kráľovnej Alžbeta: ako ju nepoznáte.
  • V januári sa zákazníci môžu tešiť na moderný seriál Opera a špionážny seriál Hodinka.
  • Kolekcia seriálov Českej televízie ponúkne komediálnu sériu Dabing Street, historickú sériu České storočie a dvojdielnu historickú drámu o Aloisovi Rašínovi.

Existujúcim zákazníkom sme streamovaciu službu postupne sprístupnili od druhej polovice novembra, noví zákazníci ju získavajú automaticky pri aktivácii Magio TV L a XL.

Zákazníci s Magio TV na pevnej sieti L alebo XL či Magio TV cez satelit L alebo XL môžu sledovať streamovaciu službu CANAL+ na doplnkovej službe Magio GO TV na mobile, tablete, počítači či set top boxe k internetovej televízii. Streamovaciu službu CANAL+ nájdu zákazníci priamo v hlavnom menu aplikácie Magio TV.

12.12.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+