MojAndroid

Slovak Telekom rozšíril v posledných týždňoch pokrytie 3G sieťou do ďalších 35 lokalít, ktoré teraz pokrýva technológiou HSPA+. Nová technológia umožňuje dosiahnuť maximálne prenosové rýchlosti až do 21Mbps (teoretické maximum) a v súčasnosti je dostupná v 370 lokalitách po celom Slovensku.

Technológia HSPA+ 21 Mbps bola inštalovaná do nasledujúcich miest a obcí: Babiná, Čaňa, Čierny Brod, Dobrá Niva, Ďurkov, Geča, Hrabové, Jablonové, Jelenec, Kolačno, Kolárovice, Kolíňany, Košická Belá, Krompachy, Krupina, Levoča, Lopej, Ludanice, Mostová, Mužla, Novoť, Olšovany, Oravská Polhora, Papradno, Pliešovce, Podbrezová, Podhájska, Predmier, Predná Huta, Sása, Sihelné, Turzovka, Veľké Uherce, Vrbovce a Župčany.

Zdroj: Telekom

8.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+