MojAndroid

Dva balíčky Minúty v roamingu

K mesačným programom Biznis Star, Podnikateľ a Firma si môžu zákazníci aktivovať dva nové balíčky. Prvý z nich, balík Minúty v roamingu EÚ obsahuje 100 minút na prijímané i uskutočnené hovory v EÚ, Lichtenštajnsku, Nórsku, Švajčiarsku a na Islande. Po ich vyčerpaní platí cena 12 centov za minútu. Mesačný poplatok je 9,99 € a balík si možno aktivovať aj bez viazanosti.

Telekom roaming júl 2013 tabuľka 1

Druhý balík Minúty v roamingu Extra obsahuje 50 minút na prijímané i uskutočnené hovory nielen v Zóne 1 (EÚ a iné), ale aj v Zóne 2 (dovolenkové krajiny) i v Zóne 3 (ďalšie krajiny ako Austrália, Brazília, India). Po ich vyčerpaní platí cena 12 centov za minútu v Zóne 1 a 49 centov za minútu hovoru v Zónach 2 a 3. Mesačný poplatok je 19,99 € a balík si možno aktivovať aj bez viazanosti.

Telekom roaming júl 2013 tabuľka 2

Lacnejší Biznis Star hlasový roaming

Pri Biznis Star hlasovom roamingu dochádza od 1.7.2013 k viacerým zmenám. Pozitívnou zmenou je zníženie mesačného poplatku pre niektoré programy:

–       z 2,99 na 1,99 € pri Biznis Star* a **

–       z 0,99 na 0 € pri Biznis Star****

Cena pre ostatné programy (Biznis Star*** za 1,99 € a Biznis Star***** za 0 €) sa nemení.

Pri odchádzajúcich hovoroch sa bude po novom účtovať poplatok za hovor a cena za minútu. Cena za minútu hovoru i SMS zostáva na úrovni 9 centov pre Zónu 1.

Telekom roaming júl 2013 tabuľka 3

 

Zdroj: Telekom 

2.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+