MojAndroid

Od utorka 15. októbra štartuje svoju vianočnú ponuku operátor Telekom. Týka sa Mobilného internetu, ku ktorému operátor poskytuje tri benefity.

Mobilný internet do Veľkej noci zdarma

Novinkou aktuálnej vianočnej ponuky je skutočnosť, že počas prvej časti záväzku môžu zákazníci zdarma využívať mesačné programy Mobilného internetu aj samostatne, teda bez toho, aby súčasne museli využívať aj hlasový paušál. Do Veľkej noci nebude Telekom za tieto programy účtovať základný mesačný poplatok, po uvedenom období platia štandardné ceny:

Telekom vianočná ponuka 2013 - mobilný internet 1

Ponuka notebookov a tabletov od 1 €

Telekom ponúkne zákazníkom štyri zariadenia za zvýhodnené ceny. Na výber je menší notebook (Acer Aspire V5 121), dvojica modelov s 15,6“ displejom (Acer Aspire E1 a výkonný Lenovo ThinkPad Edge 530C). V ponuke ostáva i ultratenký Acer Aspire V5 471. Tento benefit nie je možné kombinovať s internetom zdarma do Veľkej noci.

Telekom vianočná ponuka 2013 - mobilný internet 2

V prípade záujmu o tablet si môžu zákazníci vybrať aj jeden z troch tabletov s OS Android. Telekom pri modeloch Google Nexus 7 a Samsung Galaxy Tab 2 zároveň aj znížil cenu pri nižších programoch.

Telekom vianočná ponuka 2013 - mobilný internet 3

Mobilný internet bez záväzkov lacnejšie

Novinkou vianočnej ponuky bude tiež nižšia cena štartovacieho balíčka pre službu Mobilný internet bez záväzkov. Od 15. októbra 2013 stojí štartovací balíček iba 25 €. Obsahuje 3G USB modem, SIM kartu a úvodný kredit 9 €. Telekom pri tejto službe naďalej ponúka akciovú ponuku s bonusovými dátami pri dobití ľubovoľným spôsobom okrem kupónu. Objem dát je nasledovný:

Telekom vianočná ponuka 2013 - mobilný internet 4

Zdroj: tlačová správa Telekom

11.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+