MojAndroid

Telekom sa rozhodol “upratať” vo svojich službách predplatených kariet. Od prvého októbra spúšťa novú kartu Easy Pecka. Hovory a SMS budú s cenovým stropom pre každého operátora, dátový strop bude 50 centov denne alebo balíček Surf 1000. Zákazníci získajú na začiatku dve akcie: bonusový kredit a balík dát zadarmo.

Easy Pecka: volania a SMS

Nová karta Easy Pecka ponúkne volania za 9 centov za minútu do všetkých sietí a 6 centov za SMS. Telekom zároveň na Easy Pecke predstaví “cenový strop” pre každú z troch sietí, teda Telekom, Orange a O2. Vďaka tejto službe zákazník zaplatí denne najviac 50 centov za hovory a SMS do každej siete.  To znamená, že ak zákazník prevolá napríklad 5 minút a pošle 2 SMS v sieti Telekom, uplatní sa mu cenový strop a namiesto 57 centov zaplatí 50 centov. Pre každého operátora je nastavený samostatný cenový strop, takže zákazník zaplatí maximálne 1,5 eura na deň, ak volá alebo smskuje do všetkých sietí.

Easy Pecka: dáta a LTE

V Easy Pecke bude platiť dvojaké spoplatňovanie. Cena za 1 MB dát bez balíčka je 10 centov, pričom aj tu platí spomínaný cenový strop 50 centov za deň. Za túto cenu môže zákazník presurfovať 200 MB plnou rýchlosťou a potom sa uplatní zníženie na 64/16 kbps.

Zákazník bude môcť využiť od 1. októbra 2014 aj surfovanie v LTE sieti v 49 mestách a okolí, a to s novým balíčkom Surf 1000 – 1000 MB za 5,99 €, ktorý bude dostupný aj pre staršie programy Easy či Easy Fix. Po prečerpaní platí rovnako obmedzenie rýchlosti.

Úvodné akcie

Pri začiatku predaja uvedie Telekom dve akciové ponuky. Prvou bude bonusový kredit za využívanie služby. Za každé 3€, ktoré zákazník presurfuje alebo prevolá získa 1 € bonusového kreditu, ktorý bude pripísaný na začiatku ďalšieho mesiaca. Akcia bude trvať od 1.10. 2014 do 31. 1. 2015.

Druhú akciu budú môcť využiť existujúci zákazníci Easy, ak prejdú zo staršej karty na Easy Pecku (prechod nie je spoplatnený). Týmto krokom totižto získajú balíček Surf 1000 na tri mesiaca zadarmo.

Aktivácia nového programu Easy Pecka je jednoduchá. Zo starej Easy stačí poslať SMS v tvare “Pecka Zap” na číslo 12330. Prípadne si kúpiť novú kartu v predajni.

 Zjednodušenie portfólia

Od 1. októbra 2014 nebude možné aktivovať predplatené karty Easy Free, Easy Time ani kreditný program Easy Fix. Tieto nahradí avizovaná novinky Easy Pecka.

29.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+