MojAndroid

Od 14. februára 2013 do 31. marca 2013 budú môcť pri prenose čísla do Telekomu získať bonus nielen prichádzajúci, ale aj odporúčajúci zákazníci, a to až do výšky 150 eur. Ak sa zákazník rozhodne predĺžiť svoju zmluvu s paušálom Happy, môžu s ním zároveň prejsť na Happy aj jeho známi počas svojej viazanosti. S paušálmi Happy si budú môcť volať medzi sebou neobmedzene už od 9,99 € mesačne.

Telekom-prenos-cisla

Prenos čísla z konkurencie bude ešte výhodnejší

Telekom pokračuje v poskytovaní bonusu za prenos čísla do svojej siete. Teraz ponúkne bonus nielen pre zákazníkov, ktorí si číslo prenášajú, ale aj pre tých, ktorí sa rozhodnú ich odporučiť. Zákazníci si môžu prenášať čísla na predplatené karty Easy Free či Easy Time a získať bonus 30 €. Pri paušáloch Happy i Biznis Star získajú bonus až 50 eur.

Telekom pripíše rovnaký bonus pre oba typy zákazníkov, či už ako extra kredit na predplatenú kartu alebo do najbližších faktúr. Suma pripisovania ostáva pre nových zákazníkov rovnaká – 5 € a bonus je rozložený na 6 alebo 10 pripísaní, či už dobití Easy karty alebo mesačnej faktúry.

Pre existujúcich zákazníkov bude možné získať vyšší bonus: 5 € pri jednom čísle, 10 € pri dvoch číslach alebo 15 € pri troch číslach. Aj pre nich platí rozloženie na 6 až 10 pripísaní. Pri trojici prenesených číslach si môže zákazník takto znížiť faktúru až o 15 € mesačne.

Rozšírte svoju rodinu Happy paušálov

Telekom-happyĎalšiu ponuku pripravil Telekom pre zákazníkov, ktorí sa v tomto čase rozhodnú predĺžiť si svoju zmluvu. Telekom ponúkne benefity paušálov Happy nielen pre nich, ale aj ich rodinných príslušníkov či známych, ktorí sú aktuálne v Telekome a využívajú iný program s viazanosťou. Ak si zákazník predĺži zmluvu s programom Happy, môže určiť svojich troch blízkych, ktorí môžu prejsť na Happy paušál skôr ako by mali naň štandardne nárok.

Túto ponuku môže využiť zákazník už od štvrtého mesiaca viazanosti a prejsť na paušál Happy – jeho pôvodná viazanosť bude zrušená a nový paušál Happy mu platí s viazanosťou 24 mesiacov. Výberom ktoréhokoľvek paušálu Happy získa aj neobmedzené volania so svojimi blízkymi v pevnej i mobilnej sieti Telekom. Ak je zákazník v Telekome 4 až 18 mesiacov, získa paušál Happy bez telefónu. Ak je zákazníkom už 18 mesiacov s existujúcou viazanosťou, môže si vybrať s Happy aj akciový telefón.

Telekom zavádza aj špeciálny paušál Happy XS s bezplatnými volaniami zákazníka trom svojim známym. Neobmedzené volania so svojimi blízkymi ponúkne Telekom už od 9,99 € mesačne – a navyše paušál obsahuje minimálne 50 voľných minút do všetkých sietí a internet v mobile.

Program

XS

XS + 3 čísla

S

M

L

XL

Mesačný poplatok

9,99 €

9,99 €

16,99 €

23,99 €

29,99 €

39,99 €

Neobmedzené volania
(sieť Telekom)

večer+víkend

večer+víkend
3 čísla nonstop

nonstop

nonstop

nonstop

nonstop

Voľné minút y
(všetky siete)

50

50

100

150

250

neobmedzene

Neobmedzené SMS/MMS

áno

áno

áno

Internet v mobile

100 MB

100 MB

100 MB

500 MB

neobmedzený

neobmedzený

 

Zdroj: Telekom

11.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+