MojAndroid

Operátor Telekom dnes zaradil do svojej ponuky hneď dva nové smartfóny a ďalšie ponúka v zaujímavej akcii. Portfólio operátora je obohatené o model Motorola moto x4 a aj dostupný Samsung Galaxy J5 2017.

Štýlová Motorola so skvelou výbavou

Najnovším prírastkom v rodine smartfónov Moto je smartfón Motorola moto x4. Ten ponúka štýlové sklenené prevedenie, ale aj solídnu výbavu a funkcie, na ktoré fanúšikovia tejto značky čakali dosť dlho.

Moto x4 ponúka 5,2″ Full HD IPS displej s ochranným sklom Gorilla Glass a čítačkou odtlačkov prstov vpredu. Tá už tradične môže slúžiť aj na navigáciu v systéme. Telefón pozostáva z prednej a zadnej sklenenej strany, ktoré sú spojené kovovým rámom. Vo vnútri sa nachádza čip Snapdragon 630, 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte rozšíriteľnej o microSD karty.

Nechýba duálny fotoaparát s rozlíšením 12 + 8 MP a batéria s kapacitou 3000 mAh. Samozrejmosťou je takmer čistý systém Android s Moto gestami, ktoré pridávajú zaujímavú funkcionalitu. Telefón môže byť váš už od 1 eura mesačne.

Dostupný Samsung s pekným prevedením

Druhou novinkou v ponuke operátora Telekom je Samsung Galaxy J5 2017. Tento smartfón ponúka výrazne zlepšenia oproti minulej generácii radu J, keď prináša celokovové prevedenie a lepšie špecifikácie.

Telefón ponúka 5,2″ Super AMOLED HD displej, pekné kovové prevedenie, čip Exynos 7870 Octa, 2/3 GB RAM, 16/32 GB vnútornej pamäte 13MP hlavný a aj 13MP predný fotoaparát. Batéria s kapacitou 3000 mAh sa postará o skvelú výdrž na jedno nabitie a systém Android 7.0 Nougat je doplnený o nadstavbu TouchWiz. V Telekome môže byť váš tiež už od 1 eura s paušálom.

Ďalšie akciové modely

V akciových cenách nájdete od teraz napríklad modely Huawei P9 Lite mini či modely série Motorola moto e4. Niektoré ďalšie telefóny získavajú po vianočných zľavách svoje pôvodné cenovky, no s vianočnými cenami nájdete v dopredaji stále smartfóny Motorola moto Z2 Play, Sony Xperia XZ1 Compact, HTC U11 a Huawei P10.

Zdroj: Tlačová správa

5.1.2018
 • Milan Kindernay

  To vážne, že Telekom uvádza do portfólia verziu moto x4 doteraz nedostupnu na Sk ? Teda chudobnú verziu? 3GB RAM a 32GB pamäť rozširitelnu o 256GB?
  Smiešne proti ponuke O2.
  4GB RAM / 64GB vnútorná rozšíriteľná o 2TB
  OPRAVTE SI TO!

  • Vdaka, opravene.

   • Milan Kindernay

    Jasom si to tiež radšej overil na ich schope. Môže sa stať všeličo. Bratia česi maju v ponuke iba túto slabšiu verziu.

+