MojAndroid

Ďalšie obľúbené stretnutie Android fanúšikov na Telekom Android Roadshow sa bude konať v Prešove. Stretneme sa už na budúcu sobotu 21. septembra 2013 /ZMENA/ v hoteli Lineas (Budovateľská 14) v reštaurácii Čierny barón v Prešove (Masarykova 20). Okrem možnosti vyskúšať si najnovšie novinky z dielní spoločností Sony, Samsung, Asus, HTC  bude na vás čakať zaujímavý sprievodný program a prednášky, v ktorých sa dozviete aktuálne novinky a zaujímavosti o zariadeniach ako sú, Sony Xperia Z1, Xperia Tablet Z, HTC One mini, Asus Fonepad a Nexus 7,  Samsung Galaxy S4 a S4 Zoom. Novinkou budú aj prezentácie nových partnerov – spoločnosti Intel a Creative. Opäť nebudú chýbať ani atraktívne súťaže, z ktorých si budú môcť zúčastnení odniesť hodnotné ceny.

AndroidRoadshow-mapka-Presov

Pozor zmena: akcia bude prebiehať v hoteli Lineas (Budovateľská 14). Vstup na stretnutie je zdarma, stačí sa len prihlásiť. Všetky informácie sú k dispozícii aj na stránke www.androidroadshow.sk. Vzhľadom na to, že vstup je voľný, občerstvenie nie je zabezpečené.

Náš tip
Fotogaléria: Telekom Android Roadshow 2013 Žilina

Výhry pre zúčastnených

Budúcu sobotu (21.9.) spoznáme aj štastných výhercov týchto zariadení a cien. Všetky ceny rozdáme osobne priamo v sobotu na akcii.

ceny nove

 

  • ASUS MemoPad HD 7
  • ASUS Fonepad
  • Sony Xperia M
  • HTC Desire 500
  • 10x navigácia Sygic
  • Samsung Galaxy S4
  • Sony Xperia Z (výhra pre celkovú MISS Android Roadshow 2013)

Program

Doplnili sme už aj program Android Roadshow v Prešove, začíname o 10-tej hodine a môžete sa tešiť na tieto zaujímavé prezentácie:

AndroidRoadshow-Presov-program-Lineas

Partneri

Generálnym partnerom tretieho ročníka Android Roadshow je Telekom. Hlavným partnerom je spoločnosť SONY, ktorá bude prezentovať svoju vlajkovú loď Sony Xperia Z1. Nový Sony Xperia Z získa víťazka súťaže Miss Android Roadshow 2013. Medzi ďalších hlavných partnerov patria spoločnosti Asus, Android Magazín, HTC, Samsung, Intel, Creative a Tatra banka. Organizátorom podujatia portál MojAndroid.sk. Tešíme sa na vás :-)

11.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+