MojAndroid

8. júna sa v bratislavskej Refinery Gallery uskutoční technologická udalosť s názvom Tech Fest by ASBIS. Ide o festival technológií, riešení a prezentácia produktov popredných výrobcov informačných technológií. Popri tradičných témach sa budú rozoberať aj aktuálne trendy ako je virtuálna realita, gaming, mobilita, umelá inteligencia a ďalšie zaujímavé technologické novinky.

Na akcii nebudú chýbať známe mená, ktoré pomocou odborných prednášok, diskusií a workshopov priblížia danú problematiku každému návštevníkovi ešte lepšie a zrozumiteľnejšie. Môžete sa tešiť na prednášky ako napr.: Nová generácia zdravotníctva, prečo nebyť na Facebooku, evolúcia v hrách v rog štýle, data protection vo svete zmien, najzaujímavejšie prípady zo svety kyberbezpečnosti, video content je budúcnosť a mnoho ďalších. Zoznam všetkých prednášok nájdete na stránke Tech Fest.

Ďalším pilierom je časť Inspiration, kde budú predstavené rôzne trendy v marketingu, komunikácií so zameraním sa na rôzne technológie a využitie technológií v praxi. Priestor tu bude aj na rôzne diskusie či networking. V rámci prednášok a prezentácií bude priestor aj na prácu s dátami, ich využitím a bezpečnosti dát.

Program Tech Fest by ASBIS je už zverejnený na tejto stránke.

Portál MojAndroid.sk ako mediálny partner prináša možnosť získať vstupenku na Tech Fest by ASBIS úplne zadarmo. Stačí sa na akciu zaregistrovať a zadať registračný kód: mojandroid543821

23.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+