MojAndroid

Človek ako tvor zvedavý, si už od nepamäti predstavuje, aký by mohol byť svet v budúcnosti, aké slasti, prípadne nástrahy nás očakávajú a najnovšie, aká nová technológia nám bude predstavená. O tejto téme sa napísali tisíce kníh a s príchodom vynálezu kamery, sa natočili stovky filmov, ktoré poskytujú pohľad na rôzne vízie našej budúcnosti. Keďže sme portál zameraný na mobilné zariadenia, predstavíme vám jednu z týchto vízií, ktorá bola prezentovaná na veľtrhu CES 2013 spoločnosťou ScotteVest, známou pre výrobu inovatívneho oblečenia s funkčnými vreckami.

TEC Jacket 2.0

Koncept bundy budúcnosti pod označením TEC Jacket 2.0 má všetko, čo každý fanúšik mobilných technológií potrebuje, ako napríklad vstavané flexibilné reproduktory a mikrofón s potlačením šumu, zabudované antény zvyšujúce intenzitu signálu, e-ink displej pre zobrazovanie štatistík, kameru, vlastný vykurovací a chladiaci systém, ktorý udržuje ideálnu vnútornú teplotu, solárne články a veľké množstvo batérií. Okrem toho má množstvo funkčných vreciek pre váš tablet, smartfón, slnečné okuliare, fľašu s vodou a podobne.

Ako sme spomínali, ide len o koncept produktu, ktorý spoločnosť prezentovala s cieľom ukázať schopnosti svojej produkcie. Neboli zverejnené žiadne informácie o dátume vydania, cenách, ani dostupnosti. Otázkou zostáva, ako sa vysporiadať s údajnými škodlivými účinkami mobilných telefónov v bezprostrednej blízkosti tela. Čo myslíte ?

Zdroj: androidpolice

9.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+