MojAndroid

Aplikáciu Team Viewer považujeme za veľmi dobrú pomôcku, nielen pre profesionálnych správcov vzdialenej správy počítačov, ale môže slúžiť aj ako zaujímavá a prospešná pomôcka pre bežných používateľov smartfónov Android a PC.

Mnohí, technicky viac, ale i menej, zdatnejší, majú už svoje prvé skúsenosti pri použití aplikácie Team Viewer na počítači za sebou. Je to ideálne riešenie, ako zo svojho Android telefónu urobiť „diaľkové ovládanie“ svojho počítača, alebo ako niekomu, počítačovo menej zdatnému, pomôcť riešiť jeho problémy s PC, napríklad na dovolenke z pláže.

 

 

Team Viewer je aplikácia prednostne určená na vzdialenú správu PC prostredníctvom internetu. Vďaka nej máte vo svojom Android telefóne plne pod kontrolou obrazovku počítača, na ktorej môžete pracovať kdekoľvek na svete, s pripojením na internet, akoby ste sedeli priamo pri počítači.

Hodnotenie tejto aplikácie je vysoko pozitívne, a sme skutočne radi, že ju máme vo svojom Android telefóne. Aplikácia Team Viewer vám môže uľahčiť množstvo práce a riešenie problémov, ale keď ju použijete aj ako diaľkové ovládanie, môže vám priniesť pri práci s počítačom kopu zábavy a pohodlia.

 

Android Market

 

 

23.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+