MojAndroid

Tatra banka prináša ďalšiu aktualizáciu svojej aplikácie. Tá teraz prichádza vo verzii 2.7, ktorá prináša hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Čo je nové a na aké funkcie sa po aktualizácii môžete tešiť uvádzame nižšie. 

Skener IBANu

 • rozšírenie existujúceho skenera, ktorý zároveň sníma aj čiarové kódy a QR kódy
 • stačí namieriť na text obsahujúci IBAN
 • číslo účtu sa dotiahne priamo do platobného príkazu

TAM fondy

 • prehľad fondov a investícií klienta
 • graf podielu jednotlivých fondov a investícií
 • možnosť pridať si widget na domovskú obrazovku

Platba zo schránky správ

 • avízo o nezrealizovanom domácom platobnom príkaze a inkase v schránke správ
 • v prípade oprávnenia na vykonanie platby možnosť automaticky predvyplniť platobný príkaz s rovnakými parametrami

Trvalý príkaz z pohybu na účte

 • vytvorenie trvalého príkazu z detailu pohybu
 • klient si doplní potrebné údaje – napr. frekvenciu platby

Nová verzia aplikácie je momentálne už dostupná na stiahnutie z obchodu Play. 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

26.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • SimSon

  Tatra banka dostala ďalšiu aktualizáciu
  Tatra banka prináša ďalšiu aktualizáciu

  Tak dostala, ci prinasa? Ked uz nadpisy robi iny clovek ako clanok, tak by sa ti dvaja mali aspon dohodnut…

 • Jakub Kazimír

  Lepšie by bolo keby na vstup do aplikácie sa dal využiť odtlačok prsta :)

 • cartmanko

  darmo, appka od tatry je najlepsia.

  • I3oris

   No pomaly sa dotahuje na CSOBcku, ktora to ma uz davno ;-)

   • cartmanko

    keby tak csob mala vyber mobilom, bfc prelady a platby, triple citanie kodov, fondy tak sa moze porovnavat….

    • marmand

     neviem co su bfc prelady a triple citanie ale citanie qr kodu,ibanu a ciaroveho kodu tam je uz dlho a fondy uz asi pol roka…

 • Condor

  Mobil banking v Tatra Banke nepoužiteľný!
  Je to len pekná omalovanka ktorá funguje len fakt základné manuálne zadanie príkazu. Žiadne editácie ani pridanie predvolenych operácii! Väčšinu vecí je nutné realizovať cez počítač!

  POZOR! WEB STRÁNKA TATRA BANKY JE BLOKOVANÁ PRE VŠETKY MOBILNÉ ZARIADENIA! Takže cez mobil alebo tablet neurobíte nič!

  ZÁVAŽNÉ UPOZORNENIE: Do internet bankingu sa nedostanete bez karty a čítačky!!! Čiastočná náhrada cez aplikáciu čítačka v mobile. Nutné mať pre prístup pri sebe buď kartu a čítačku alebo mobil! V prípade problému krádež karty, a stačí že mobil je vybitý nie je možný prístup k účtu ani zablokovaniu karty!!!

  Prihlásenie do internet bankingu najzložitejšié na trhu! Nutné pamätať PID pridelený bankou, heslo a overenie cez kartu a čítačku. Ustavične automatické odhlasovanie po nejakých 2 minútach nečinnosti. Čas som nestopoval no kým nájdete VS na faktúre už je neskoro a znova celá procedúra prihlásenia! Mal som snahu kontaktovať banku, dialóg, programátora aplikácií aj web rozhrania. Odpoveď z ich strany že máme najlepšiu aplikáciu na trhu! Cenu za aplikáciu a web dostali asi len za grafiku a obrázky! Za funkcionalitu a mobilný (ne)prístup určité nie! Ak chcete mať účet plnohodnotne prístupný cez mobil alebo tablet tak ktorúkoľvek inú banku.

  Používam mobilné bankovníctvo viac ako 15 rokov a pracujem s účtami 3 iných bank cez mobilný aj web prístup takže mám s čím porovnávať.

  Bohužiaľ moja obľúbená banka je na poli mobilného prístupu úplne najhoršie.
  A to v 90 tých rokoch som išiel do Tatra Banky práve preto že to bola prvá slovenská banka ktorá poskytovala mobilný prístup.

  Autor aplikácie použili ste svoje aplikácie aspoň raz v živote na reálnu prácu? Mám pocit že len v emulátore pri programovaní!

  Aplikácia Čítačka
  Pre prístup do NBU stačilo heslo NBU1234. Pre prístup do internet bankingu nutný PID, heslo, kód s čítačky s kartou alebo kód z tejto aplikácie kde už kartu netreba zabezpečenej ďalším silným heslom. Hlavne že do polofunkčnej aplikácie pre mobil stačí 4 miestny číselný PIN! Ale chabá funkčnosť mobilnej aplikácie je dostatočný bezpečnostný prvok. Prípadne zložitosť a anti-intuitívna štruktúra odradí prípadného útočníka! Ocenenie za aplikácie ste dostali za obrázky a grafy že? Akákoľvek iná banka ma v dnešnej dobe lepší internet a mobil banking. Prípadne emulovanú web stránku pre mobilné zobrazenie a plnohodnotný prístup k účtom.

+