MojAndroid

Populárna aplikácia pre prezeranie fór, Tapatalk HD, bola donedávna dostupná len pre smartfóny. To sa však zmenilo koncom decembra, kedy vývojári aplikácie sprístupnili na Google Play Store jej prvú betaverziu určenú pre tablety. Pre používateľov je však po niekoľkých týždňoch dostupná už aj finálna verzia, ktorá nesie číselné označenie 1.0. Narozdiel od betaverzie, ktorá je k dispozícii zadarmo, si ju však musíte z Google Play zakúpiť. Cena Tapatalk HD je 2,49€.

Tapatalk HD umožní správu a prezeranie diskusných fór rýchlo a pohodlne pomocou vášho tabletu. Nechýbajú funkcie ako správa vlastných príspevkov, tém a fór, upozornenie na príchod nových súkromných správ, vyskakovacie notifikácie pre aktivitu na fórach, ktoré ste označili za  ”sledované” a takisto reakcie ako komentár či like na príspevky, ktoré ste napísali. Z administrátorských a moderátorských funkcií sa tu nachádza napríklad možnosť uzatvoriť alebo otvoriť diskusné vlákno, či dať ban členovi fóra. Podporované sú aj režimy zobrazenia na šírku a na výšku.

 

Podrobné info o aplikácií nájdete aj v našom staršom príspevku z decembra=> Tapatalk HD Beta: Prehliadač fór pre tablety je už dostupný na Play Store.

Verzia: 7.3.3
Pôvodná cena: 1,89 €
Aktuálna cena: 3,29 €
Verzia: 7.3.3
Pôvodná cena: 1,89 €
Aktuálna cena: 3,29 €

15.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+