MojAndroid

Sotva nájdete pre svoj Android smartfón zábavnejšiu aplikáciu ako Talking Tom Cat. Rozprávajúci kocúr Tom z dielne vývojára Outfit 7 si vypočuje čokoľvek, čo poviete, a zopakuje vám to svojím vysokým hláskom. Jednoduchá zábavka, ktorá si udrží pozornosť detí, ale aj dospelých, na dlhé hodiny a stáva sa návykovou.

Než sa môžete s Tomom pohrať, potrebujete ho stiahnuť z Android marketu. Aplikácia potrebuje 12MB v pämati vášho telefónu. Talking Tom Cat našťastie podporuje inštalácie priamo na pamäťovú kartu, čo vám vrelo odporúčame, hlavne ak nemáte rýchle pripojenie.

Čokoľvek poviete, dokonca aj hlasné zvuky v pozadí, Tom ich zopakuje. Môže vám priniesť obrovskú srandu v skupine priateľov, keď ho všetci “nútite” povedať sprostosti jeden o druhom. Talking Tom Cat je definitívne aplikácia, ktorú by ste si mali užiť s kamarátmi, lebo tie výrazy na ich tvárach po tom, čo Tom prehovorí, sú na nezaplatenie.

Popri rozprávaní môžete Toma aj poškrabkať po hlave alebo po brušku jemným pošúchaním displeja v oblasti hlavy, resp. bruška. Alebo, ak ste v bojovej nálade, môžete ho buchnúť do hlavy, žalúdka alebo nôh. Aj keď určite viete, že je nemorálne zneužívať chúďatko bezbrannú mačičku, je to stále veľká sranda, hlavne keď Tom stratí rovnováhu a s úžasom v tvári sa ocitne na zemi. A keďže Tom je iba animovaná postavička, hneď je na nohách pripravený vás zabávať ďalej.

Tom má, tak ako každá poriadna mačka, rád mlieko, takže ak sa na to cítite, môžete ho odmeniť pekne veľkým pohárom mlieka tak, že kliknete na ikonku naľavo od Toma. Sám si naleje pohár, vypije ho do dna, a následne si poutiera papuľku. Toto je  len zábavka navyše – či ho odmeníte alebo nie, sa nijako neprejaví na jeho správaní.

Jednou z najväčších predností aplikácie Talking Tom Cat je schopnosť nahrať vaše video na YouTube a Facebook, aby ste sa mohli pochváliť so svojími výtvormi. Momentálne má Tom vyše 70,000 fanúšikov na Facebooku a nespočetne videí na YouTube.  Ako viac a viac ľudí objavuje čaro tejto aplikácie, samovoľne sa vytvára súťaž o najzábavnejšie a najpopulárnejšie video. Aplikácia sa o upload videa postará sama, jediné, čo potrebuje, sú vaše prihlasovacie údaje na jednu zo spomenutých stránok.

QR kód:

Príjemnú zábavu :)

24.9.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+