MojAndroid
Xiaomi Mi 10T Pro 5G
Články
Fotografie
Aplikácie
AndroidFórum
Recenzie
Návody
Porovnanie
Najlepšie lacné mobily do 100 eur
Najlepšie odolné telefóny
TOP mobily s najdlhšou výdržou
Aplikácie
Aplikácie zadarmo
Android Hry
Katalóg aplikácií
ZAJTRA.sk
viac
Recenzia Xiaomi Mi 10T Pro 5G: Na svojich súperov sa pozerá s nadhľadom | Video
8.3
Recenzie
0
Recenzia Xiaomi Mi 10T Pro 5G: Na svojich súperov sa pozerá s nadhľadom | Video
Tomáš Kanálik
16.12.2020
Nákupný poradca
0
Xiaomi Mi 10T Pro 5G: Puzdrá, obaly, kryty a zaujímavé príslušenstvo
Tomáš Kanálik
4.12.2020
Súťaž
1
Súťaž: Poznáme výhercu smartfónu Xiaomi Mi 10T Pro 5G
Redakcia
23.11.2020
Android telefóny
0
Ako fotí smartfón Xiaomi Mi 10T Pro 5G? | FOTOmánia
Tomáš Kanálik
17.11.2020
Android telefóny
0
Xiaomi Mi 10T Pro 5G a jeho špičkový 108 MP fotoaparát
Tomáš Kanálik
13.11.2020
Android telefóny
0
Xiaomi Mi 10T Pro 5G sa spolieha na atraktívnu nadstavbu MIUI 12
Redakcia
9.11.2020
Android telefóny
0
144 Hz displej v Xiaomi Mi 10T Pro 5G je ako stvorený pre hráčov
Tomáš Kanálik
6.11.2020
Android telefóny
1
Xiaomi Mi 10T Pro 5G patrí medzi najvýkonnejšie smartfóny súčasnosti
Redakcia
4.11.2020
Android telefóny
2
Predobjednajte si Xiaomi Mi 10T Pro 5G a získajte hodnotné darčeky
Redakcia
21.10.2020
Android telefóny
0
Xiaomi Mi 10T 5G: Trojica smartfónov prináša výkon, 5G a 144 Hz displej | Doplnená cena Mi 10T Lite
Milan Menšík
15.10.2020
Android telefóny
0
Xiaomi Mi 10T 5G a 10T Pro 5G: Unikli špecifikácie a obrázky noviniek
Milan Menšík
28.9.2020
Najnovšie recenzie
0
Recenzie
Recenzia Xiaomi Mi 10T Pro 5G: Na svojich súperov sa pozerá s nadhľadom | Video
16.12.2020
Tomáš Kanálik
Najčítanejšie
1
Android aplikácie
Google Peňaženka dostáva nový dizajn kariet
2
Android telefóny
Xiaomi 18 Ultra malo priniesť tri 200 MP fotoaparáty. Zastavila ho cena
3
Android aplikácie
Google Správy chystajú zmenu, ktorá nepoteší. Prídu o jednu funkciu
4
Android aplikácie
Strava má problémy s hodinkami Samsung, Garmin aj Apple. Termín opravy chýba
5
Príslušenstvo
Konečne! Galaxy SmartTag3 už nie je len pre Samsungy. S ktorými telefónmi bude fungovať?
NOVINKA: Príručka Ako byť smart a nesadnúť na lep podvodníkom 2025
MojElektromobil.sk
Kamióny BYD mieria do Európy. Brutálny výkon 1 000 koní a bleskové nabíjanie
Geely nabilo elektromobil rýchlejšie ako BYD. Z 10 na 70 % mu stačili štyri a pol minúty
Stellantis zastavuje výrobu v kľúčových továrňach. Chýbajú mu batérie pre elektromobily
Jaguar Type 01 je oficiálne tu: Elektrické GT má 1 030 koní a v Nemecku stojí od 165 000 eur
Plnohodnotné hlavné auto v rodine? Vyskúšali sme štýlový kompaktný hatchback Hyundai Ioniq 3 | Prvé jazdy