MojAndroid

Perfekcionisti do pozoru! Nová hra Symmetria: Path to Perfection bola vytvorená práve pre ľudí, ktorí potrebujú mať každý jeden detail perfektný. Hra bola publikovaná len pred týždňom v obchode Play a za výtvorom stoja 2 vývojári zo štúdia Platonic Games.

Ako už názov hry naznačuje, cieľom je dostať veci do symetrie. Vaše perfekcionistické schopnosti využijete, až keď sa vám v gameplayi zobrazí z polovice nedokončený vzorec. Ovládanie je jednoduché, len klikáte na voľné miesta, kde chcete umiestniť štvorček. Aby ste sa dostali do ďalšieho kola, musíte na základe nedokončeného vzoru vytvoriť zrkadlový obraz. Samozrejme, snažte sa to stihnuť v čo najkratšom čase.

Ak vás teda každý deň trápi asymetria, ktorá sa nachádza okolo vás, tak táto hra naplní vašu túžbu po perfekcionizme. V nej máte na výber z niekoľkých módov. Okrem hlavnej kampane si môžete zahrať aj endless mód. A aby toho nebolo málo, tak máte jedinečnú možnosť si otestovať svoje schopnosti aj so svojimi priateľmi. Hra totiž ponúka offline multiplayer, ktorý si zahráte na jednom zariadení.

Symmetria

Symmetria si určite nájde dosť hráčov. Hra je dostupná zadarmo v obchode Play, avšak je podporovaná reklamami a mikrotransakciami.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

14.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+