MojAndroid

Slovenská offline navigácia pre Android – Sygic GPS Navigation je teraz v ponuke s 55% zľavou. Sygic tak oslavuje 55 miliónov používateľov svojich aplikácií.

Aplikácia Sygic GPS Navigation využíva kvalitné mapy od spoločnosti TomTom. Je najsťahovanejšou offline navigačnou aplikáciou na  svete.  Od 28.7 si môžete kúpiť licenciu Sygic World so zľavou 55% za 39.99€ a licenciu Sygic Europe s 50% zľavou len za 24.99€. Sygic World obsahuje mapy Európy, Severnej a Južnej Ameriky, Afriky, Austrálie a Nového Zélandu, Juhovýchodnej Ázie a Stredného východu. Akcia potrvá do 10. augusta. 

V čase letných dovoleniek je spoľahlivá navigácia nevyhnutná pre tých, ktorí pocestujú autom. V aplikácii Sygic si môžete stiahnuť mapy podľa potreby do telefónu, alebo na SD kartu, takže na navigáciu nepotrebujete internet a nemíňate svoje mobilné dáta. Súčasťou aplikácie sú aj aktualizácie máp zadarmo, takže za nové mapy nebudete musieť platiť žiadne dodatočné poplatky. 

02_FB_banner_1200x628

Prémiové licencie Sygic Europe a Sygic Svet  obsahujú navigáciu v slovenčine a ďalších 40 jazykoch, databázu bodov záujmu v ktorej sú okrem praktických informácii o tom, kde sa nachádzajú reštaurácie, pumpy či bankomaty, nájdete napríklad aj turistické atrakcie či kempingy.  Naplánovanú trasu viete meniť podľa svojich preferencii a jednoducho sa vyhnúť spoplatneným cestám, alebo diaľniciam v určitej krajine alebo na celej trase. Okrem toho obsahujú prémiové licencie 3D zobrazenie máp, dynamické navádzanie do správnych jazdných pruhov, ktoré vám pomôže na komplexných križovatkách a upozornenia na prípadné prekročenie rýchlosti. V prípade, že vymeníte váš starý Android za novší model, licenciu si môžete preniesť. 

Sygic patrí s 55 miliónmi užívateľov medzi najväčších hráčov medzi výrobcami navigácie pre smartfóny. Aplikácia má na základe hodnotenia od vyše 300 tisíc používateľov priemerné hodnotenie 4,2 hviezdičky na Google Play. Aplikáciu si môžete nainštalovať zadarmo na tejto linke, pre kúpu licencie v akcii kliknite sem

29.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+