MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Sony Mobile prinášajú súťaž o exkluzívnu novinku Sony Xperia Z3 Compact – druhá generácia výkonnej vlajkovej lode menších rozmerov. Pravidlá sú jednoduché. Do súťaže sa môžete zapojiť kliknutím na tlačidlo nižšie alebo na stránke www.mojandroid.sk/sutaz-sony-xperia-z3-compact/. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí správne odpovedajú na štyri jednoduché otázky o smartfóne Sony Xperia Z3 Compact. Nestačí však len správne odpovedať, je potrebné byť aj rýchly. Do súťaže sa môže totižto zapojiť len prvých 10-tisíc čitateľov a počet miest v súťaži sa každým dňom znižuje. Nečakajte teda a ponáhľajte sa súťažiť. Nepremeškajte šancu vyhrať exkluzívnu novinku Sony Xperia Z3 Compact.

Sony Xperia Z3 Compact

Pre tých, ktorí uprednostňujú kompaktný smartfón, je tu Xperia Z3 Compact so zaobleným priezračným reflexným rámom s panelmi z tvrdeného skla, ktoré mu dodávajú elegantný a luxusný vzhľad. Jediný smartfón, ktorý prináša výkon bez kompromisov v nádhernom kompaktnom formáte s hrúbkou len 8,6mm a váhou 129 gramov. Dizajn smartfónu Xperia Z3 Compact je perfektný aj pre ovládanie jednou rukou. Vychutnajte si odvážny štýl smartfónu Xperia Z3 Compact s jedinečnou škálou farieb vrátane oranžovej a zelenej, ktoré dopĺňajú klasickú bielu a čiernu.

sony-xperia-z3-compact-titulka

S nádherným dizajnom skvele ladí silný výkon, a to vďaka plne integrovanému procesoru Qualcomm® SnapdragonTM 8014 so štvorjadrovými procesorovými CPU jednotkami s taktom 2.5 GHz a 4G LTE modemom pre bleskurýchle surfovanie na internete, pohlcujúcimi multimediálnymi zážitkami a očarujúcim vizuálnym obsahom.

Navyše sa netreba obávať, či váš smartfón s vami dokáže držať krok – vďaka optimálnej výdrži batérie smartfón Xperia Z3 Compact posúva hranice možností výkonu a prinášajú vám dlhú výdrž batérie, až do dvoch dní. Prípadne ešte väčší výkon batérie vám zabezpečí Sony režim šetrenia batérie STAMINA, ktorý vypne funkcie bežiace na pozadí, keď ich práve nepoužívate, aby tak pomohol predĺžiť životnosť batérie.

sutaz tlacidlo

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž začína 17. septembra 2014 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení 10-tisíc súťažiacich alebo najneskôr 30. septembra 2014 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 10-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o smartfón Sony Xperia Z3 Compact.
  • Odpovedajte na štyri súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto si svoje odpovede odporúčame skontrolovať na stránke sonymobile.com/cz/products/phones/xperia-z3-compact/.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.

MojAndroid.sk na sociálnych sieťach

Sledujte náš web a aktuálne informácie aj na Google+FacebookuTwitteri alebo cez RSS kanál.

17.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+