MojAndroid

V rámci osláv našich 6. narodenín vám prinášame ďalšiu súťaž, tentokrát o smartfón Prestigio Grace. Zapojiť sa do nej môžete úplne jednoducho. Stačí, ak v komentároch pod článkom správne uvediete, ako sa volajú pravidelné stretnutia Android fanúšikov, ktoré organizuje web MojAndroid.sk?

Otázka je to veľmi jednoduchá, no ak by ste na ňu stále nepoznali odpoveď, stačí ak navštívite naš Facebook (tam mimochodom prebieha súťaž o Prestigio tablet) alebo si pozriete nedávne články priamo tu na stránke. Výhercu tabletu vyžrebujeme zo všetkých komentárov pod týmto článkom, a to už tento piatok, kedy uverejníme aj víťaza smartfónu. Prajeme veľa šťastia! :)

Výsledok súťaže: Zo všetkých odpovedí, ktoré ste nám napísali v komentároch, sme vyžrebovali Alexandr Koranda. K výhre srdečne blahoželáme, výhercu poprosíme, aby nás kontaktoval e-mailom na mojandroid@gmail.com. Pre tých čo nevyhrali pripravujeme už teraz ďalšiu súťaž, takže máte stále šancu niečo vyhrať :)

 narodeniny

6.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+