MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Samsung pripravili súťaž o skvelý Samsung Galaxy Tab S8 Ultra. Súťaž prebieha na našom Facebooku a zapojiť sa môže každý.

Samsung Galaxy Tab S8
Samsung Galaxy Tab S8 – všetky modely | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Samsung len nedávno predstavil svoj najnovší rad tabletov Galaxy Tab S8. Modely vynikajú skvelými funkciami a úplne novým skvelým perom S Pen. V našej súťaži môžete exkluzívne vyhrať ten najväčší model so 14,6″ displejom. Ten v kombinácii s revolučným výkonom a novým perom S Pen prirodzene inšpiruje ku kreatívnemu prístupu k práci či zábave.

Ako sa zapojiť do súťaže o Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

A práve vaša kreativita nás zaujíma. Do súťaže sa zapojíte tak, že nám do komentára pod príspevok na našom Facebooku napíšete tip, ako by ste kreatívne dokázali využiť nový Samsung Galaxy Tab S8 Ultra pri svojej práci či zábave. Inšpiráciu môžete načerpať pri pohľade na jeho super schopnosti.

Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka, 17.2.2022 do polnoci. V piatok vyžrebujeme spomedzi všetkých kreatívnych komentárov jedného šťastného výhercu.


Podmienky súťaže

  1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou SAMSUNG
  2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné napísať komentár s popisom kreatívneho využitia tabletu Galaxy Tab S8 Ultra pod súťažným príspevkom na Facebookovej stránke MôjAndroid.sk – https://www.facebook.com/MojAndroid.sk/posts/10158751327687406
  3. Súťaž začína 15.02.2022 a končí 17.02.2022 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  4. Po skončení súťaže bude spomedzi zapojených súťažiacich vyžrebovaný jeden výherca nového tabletu Samsung Galaxy Tab S8 Ultra.
  5. Výhercov oznámime prostredníctvom statusu na Facebookovej stránke MôjAndroid.sk a článku na stránke MojAndroid.sk.
  6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
16.2.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+