MojAndroid

Spoločnosť Samsung Electronics Global Developer Challenge je akciou pre všetkých vývojárov aplikácií usporadúvanou spoločnosťou Samsung.

Samsung sa teraz zameriava vo vývoji na zariadenia Galaxy Tab a Galaxy Note a akcia je sponzorovaná sumou 4 080 000 amerických dolárov (dobre vidíme štyry milióny), ktoré sú určené pre víťazných vývojárov a na masívnu marketingovú podporu celej akcie.

Predpoklad je, že bude ocenených až 80 najlepších aplikácií, ktoré získajú ocenenie v jednotlivých kategóriách. Z tohto množstva sa očakáva až 60 ocenených aplikácií v kategórii Super Aplikácie a 20 aplikácií bude ocenených v kategórii na použitie s S Pen. Je to kategória najkreatívnejších počinov určených pre Samsung Galaxy Note s použitím pera S Pen.

Celá akcia sa začala registráciou už 7. mája a bude trvať do 30. septembra 2012. Nasledovať bude rozhodovanie poroty počas celého októbra a v posledný októbrový deň, 31. októbra 2012, budú vyhlásení víťazi.

Zdroj, foto: SmartAppChallenge 

16.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+