MojAndroid

V posledných dňoch ste sa na našom webe mohli zapojiť do súťaže o nový fitnes náramok Honor Band 5. Stačilo správne odpovedať na súťažnú otázku a boli ste zaradení do žrebovania. Súťaž je na konci a my poznáme meno výhercu, ktorý získal smart náramok Honor Band 5.

Honor Band 5: Kvalita za rozumnú cenu

Honor Band 5 ponúka všetko to, čo by mal mať poriadny fitnes náramok. Chýbať nesmie krokomer, senzor srdcového tepu či špecialita v podobe senzoru okysličenia krvi. Poteší aj pekný farebný displej, ktorý je dobre čitateľný aj na priamom slnku. Navyše je dotykový.

Honor Band 5 displej

Tešiť sa môžete aj na slušnú výdrž. Výrobca udáva až 15 dní, pri častom používaní sa môžete spoľahnúť na 8 – 10 dní bez nabíjačky.

Správne odpovede a výherca nového fitnes náramku Honor Band 5

Súťaž trvala od 22. 10. 2019 do 27. 10. 2019. Zapojených bolo celkovo 3710 súťažiacich, z ktorých správne odpovedalo 3516. Otázka a správna odpoveď:

Aké rozlíšenie má displej náramku HONOR Band 5?
a) 480 x 360 px
b) 220 x 180 px
c) 240 x 120 px

Spomedzi všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali výhercu, ktorým sa stáva Vlastimil Hanula. Výhercovi srdečne blahoželáme a všetkým ostatným zúčastneným ďakujeme za zapojenie.

Aj keď ste teraz nevyhrali, nemusíte vôbec zúfať – na webe MojAndroid.sk nájdete pravidelne súťaže o hodnotné ceny a nabudúce sa šťastie usmeje možno práve na vás! Stačí, keď nás budete pozorne sledovať aj naďalej a určite vám žiadna ďalšia súťaž neujde!

28.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+