MojAndroid

Ak patríte medzi skúsenejších používateľov, ktorí si už svoje zariadenia rootli, pravdepodobne už poznáte developera Kousha. Ten je zakladateľom populárnej ROM CyanogenMod a má na svojom konte aj niekoľko ďalších populárnych aplikácií, ako napríklad Tether, ROM Manager alebo novinku Carbon – App Sync and Backup. Koush však pokračuje vo vývoji a najnovšie na Google Play uverejnil aplikáciu Superuser pre správu práv aplikácií na rootnutých zariadeniach.

Superuser

Oproti iným podobným aplikáciám ponúka niektoré funkcie navyše. Je to najmä podpora viacerých kont používateľov v Androide 4.2 Jelly Bean, ochrana nastavení pinom, logovanie, podpora notifikácií a samozrejmosťou je nastavenie oprávnení pre jednotlivé aplikácie. Superuser od Kousha je open source, takže zdrojový kód tejto aplikácie môžu použiť k vývoju aj ďalší vývojári. Výhodou je aj používateľské prostredie, ktoré je prehľadné a navyše aj prispôsobené pre použitie na tabletoch.

Superuser Superuser

Aplikácia je momentálne zadarmo dostupná na Google Play Store, takže ak máte o ňu záujem, určite stojí minimálne za vyskúšanie. Vzhľadom na dobrú povesť developera ju môžeme len odporučiť. Do budúcnosti sa môžete tešiť na pravidelné aktualizácie, v ktorých budú opravené prípadne chyby a pridané aj ďalšie funkcie.

via androidcommunity

5.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+