MojAndroid

Je to už niekoľko mesiacov, ako sme vás informovali o poslednej aktualizácii SugarSync. SugarSync je populárna aplikácia na synchronizovanie obsahu vášho počítača a smartfónu s cloudovým priestorom na internete. Teraz je k dispozícii verzia SugarSync 2.0 Beta, ktorá dokáže synchronizovať dáta na počítači, webe a aj ako Android aplikácia.

Aplikácia umožňuje synchronizáciu systémových súborov platforiem Windows a Mac OS tak, že máte prístup kdekoľvek vďaka vášmu Android smartfónu a aplikácii SugarSync. Poskytuje plnohodnotnú prácu so systémovými súbormi.

Indexovanie súborov umožňuje diaľkovo vyhľadávať súbory priamo vo vašom počítači, alebo v iných zariadeniach. Súbory potom môžete jednoduchým pretiahnutím zdieľať na sociálnych sieťach Twitter a Facebook.

SugarSync vo verzii 2.0 Beta vyšiel ako prvý pre zariadenia Android, ostatné operačné systémy mobilných zariadení budú nasledovať. Dostupná je aj verzia pre počítač.

Cloudové služby SugarSync sú poskytované zadarmo do 5 GB priestoru, ostatné účty sú spoplatnené od 5 amerických dolárov mesačne za 30 GB priestor až do 40 amerických dolárov mesačne za priestor s veľkosťou 500 GB.

Verzia: 4.3.0.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.3.0.12
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: SugarSync, Engadget

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+