MojAndroid

Čínsky výrobca už dávnejšie predstavil tmavý režim vo svojom používateľskom rozhraní MIUI, no ešte stále nie je na konci. Všetky natívne aplikácie totiž ešte stále do čiernej prezlečené nie sú. To platí pre systémové aplikácie, ktoré sú predinštalované v nadstavbe, ale aj o tie, ktoré si môžete stiahnuť z obchodu Google Play.

Tmavý režim pre všetky Xiaomi aplikácie

Xiaomi pracuje na tom, aby všetky, aj nepredinštalované aplikácie, ponúkali tmavú tému. Tú teraz dostáva aj prehliadač súborov. Nastavíte ju jednoduchým kliknutím v nastaveniach. Následne sa celé používateľské rozhranie zmení na veľmi tmavú šedú, avšak nie je úplne čierna. Škoda, tá by OLED displejom vyhovovala viac. Tmavej témy sa okrem pozadia držia aj záložky, nastavenia, samotné prehliadanie súborov a všetko ostatné, čo sa v rozhraní nachádza.

Novinkou je tiež možnosť vytvárania zložiek priamo v základnom súborovom nastavení. Nemusíte tak vojsť do jednej zo zložiek, ktorá sa v systéme nachádza a podzložku vytvárať tam. Zložku vytvoríte jednoducho aj bez toho. Nemenej dôležitou novinkou je aj menu s aplikáciami, z ktorého môžete konkrétnu aplikáciu aj spustiť. To sa môže niekedy hodiť.

Aktualizovaný súborový manažér od Xiaomi si môžete stiahnuť priamo z obchodu Google Play. Inštalačný súbor je k dispozícii na stiahnutie tu.

Verzia: V1-190621
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: V1-190621
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+