MojAndroid

Okrem LG Optimus Vu a LG Optimus 4x HD predstavuje spoločnosť LG vo svojom stánku na Mobile World Congress aj ďalšiu zo série L. Optimus séria L je súbor troch mobilných telefónov, ktoré sa nachádzajú priamo v kategórii strednej triedy, Optimus L3, Optimus L5 a Optimus L7.

Optimus L3, s 3,2 palcovým displejom, 800 MHz procesorom a Androidom 2.3, bude dostupný v Európe už tento rok v marci. Ďalšie dva modely budú nasledovať v prvej polovici tohto roka so systémom Android 4.0 Ice Cream Sandwich –  Optimus L5 so 4,0 palcovým displejom a 800 MHz procesorom a Optimus L7 so 4,3-palcovým displejom a 1 GHz procesorom.

Séria L od LG chce priniesť štýlové telefóny pre širokú masu ľudí. Pre tých, čo hľadajú naozajstný výkon, je určený Optimus 4X HD. Séria L od LG patrí do strednej triedy, ktorá je najpoužívanejšou medzi spotrebiteľmi.

Ďakujeme spoločnosti Samsung za pozvanie na MWC 2012.

27.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+