MojAndroid

Druhý ročník neformálnej konferencie UNICAMP sa teší veľkému záujmu študentov aj ľudí z praxe. Dvesto lístkov pre študentov a sto platených lístkov sa minulo v priebehu 3 dní. Registrácia bola spustená s úderom polnoci 1. augusta.

Organizátorov UniCampu veľký záujem príjemne prekvapil. „Takýto záujem nás motivuje, aby sme tento ročník dotiahli do detailov a naplnili očakávania všetkých účastníkov,“ povedal Jakub Ptačin, jeden z členov občianskeho združenia Back-space, ktoré za UNICAMPom stojí.

Na konferencii UNICAMP 2011 ako rečníci vystúpia napríklad Michal Bohanes (Strategic Partner Manager v Google Írsko) a Aleš Najbrt (popredný český dizajnér, niekoľko násobný víťaz Českého leva). Zo slovenských spíkrov vystúpi Matúš Vallo (spolumajiteľ ateliéru Vallo&Sadovsky Architects a člen skupiny PARA), Peter Košinár (hlavný programátor spoločnosti Eset), Zora Jaurová (bývalá riaditeľka projektu Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013) alebo Richard Rybníček (primátor mesta Trenčín, bývalý riaditeľ STV). Postupne organizátori predstavia ďalších rečníkov.

Program bude tento rok rozšírený o panelovú diskusiu, v ktorej budú na tému Prax na vysokých školách debatovať zástupcovia školstva a firiem. „Panelovou diskusiou chceme prispieť riešeniu problémov slovenského školstva. Celou konferenciou chceme ukázať, že prienik vzdelávania a praxe je pomerne jednoduchý, len preň treba vytvoriť priestor,“ vysvetlil Jakub Ptačin.

 

UNICAMP 2011 sa bude konať 22. októbra 2011 v hoteli Holiday Inn v Trnave.

Back-space je občianske združenie zložené zo študentov Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Jeho hlavným cieľom je napomáhať rozvoju a dozrievaniu osobnosti cestou samo vzdelávania cez semináre, workshopy, konferencie a iné podujatia.

Portál MojAndroid.sk je mediálny partner UNICAMP 2011

6.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+