MojAndroid

Hry s pirátskou tematikou sú jedným z najčastejších žánrov v hernom priemysle. Oproti hrám z minulého storočia sa už časovou líniou presunuli z minulosti do budúcnosti. Hráč už dnes viac okráda vesmírne než drevené koráby. Star Pirates Infinity je práve CCG (Collectible card game) hrou z tohto prostredia.

V Star Infinity hráte pomocou zberateľských kariet za jednú zo štyroch frakcii. Snažíte sa zhromaždiť tie najlepšie a najsilnejšie karty a následne ich použiť v útoku na oponenta. Zároveň musíte využívať aj obranné karty pri útokoch nepriateľa. Vedľa kariet využívate aj dva energetické zdroje. Väčšina kariet využíva len jeden z nich ale tie najnebezpečnejšie karty vyžadujú oba naraz.

Hra zo začiatku vodí hráča za ruku a presne mu vysvetlí ako má postupovať a hrať.  Vďaka tomu je vhodná aj pre začiatočníkov, ktorí s hraním kartových hier nemajú skúsenosti, aj pre skúsených hráčov. Hra umožňuje hrať online v PvP proti priateľom alebo v tíme – či už cudzom alebo vlastnom, vytvorenom. Pokiaľ chcete hrať offline, je tu kampaň so 44 misiami s vlastným príbehom. V ňom sa snažíte zabrániť zničeniu všetkého živého vzdialenou smrteľnou hviezdou Hypernovou. Hra umožňuje dokonca hru proti jej tvorcom.

Verzia: 0.9.9.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.9.9.1
Aktuálna cena: Zdarma
16.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+