MojAndroid

Spotify ku koncu roka dáva všetkým nepredplatiteľom služby skvelú možnosť ako vyskúšať prémiové funkcie. Bežný mesačný poplatok 5,99€ totižto znížil na skutočne minimum a za tri mesiace používania Spotify Premium teraz zaplatíte len 0,99€. Normálne by vás rovnaký plán vyšiel na takmer 18 eur, čo je už nezanedbateľný rozdiel. Pre zakúpenie prémium služby stačí ak sa prihlásite so svojim bežným free účtom a zaplatíte 0,99€. Treba si však dávať pozor. Po uplynutí trojmesačnej lehoty bude totižto cena opäť štandardných 5,99 eur.

So spotify Premium získate samozrejme hneď niekoľko výhod. Okrem vyššej kvality streamu získate prístup ku všetkým skladbám v najvyššej možnej kvalite, ako aj možnosť neobmedzene prepínať medzi skladbami. Nespornou výhodou je aj schopnosť prehrávať skladby v offline režime a samozrejme tiež absencia reklám, ktorá trápi len neplatiacich používateľov.

Zdroj: crackberry, spotify

12.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+