MojAndroid
Ondrej Ličko 25.február 2015

Spoločnosť Sony si na blížiacu sa výstavu MWC v Barcelone pripravuje niekoľko zaujímavých noviniek. Vďaka úniku v ich aplikácii Sony Lounge vieme, že medzi nimi bude aj tabletová novinka Sony Xperia Z4 Tablet. V spomínanej aplikácii unikla prvá fotografia aj popis produktu, ktorý prezrádza, že nový tablet prinesie 2K displej, “najnovší ultra rýchly procesor” či “priemyselne najlepšiu technológiu batérie”. Dátum na uniknutom obrázku hovorí o tom, že tento tablet bude predstavený 3. marca 2015. Keďže na MWC nebudeme osobne chýbať, budeme vás o tejto novinke informovať priamo z miesta diania.

Xperia-Z4-Tablet_2-315x560

Pokiaľ sa na správu pozrieme z nadhľadu, tak zisťujeme, že by malo ísť o nástupcu populárneho tabletu Sony Xperia Z3 Tablet Compact, nakoľko je tlačidlo vypínania umiestnené v pravom boku. Očakávame teda, že tento tablet príde s uhlopriečkou displeja niekde okolo 8 palcov a ponúkne aj vodeodolnosť. Viac sa však dozvieme až na výstave MWC, ktorá sa bude konať už budúci týždeň.

Zdroj: XperiaBlog

25.február 2015

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

7komentárov

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1
Ja neviem kto som

Dufam ze predstavia aj z4 a z4c

2

Naco ? Vsak tu mame Z3.

3

To bude 10". Nástupca Xperia Z2 Tablet. Už len podľa názvu a aj logiky. Z3 Tablet Compact je tu chvíľu a Sony nevydáva veľa tabletov. Vlastne doteraz iba tri. Fotka podľa mňa iba trochu klame :-).

4

neboli 4? Tablet S, Tablet Z, Tablet Z2 a Tablet Z3 Compact?
asi to bude 10 palec, no ja skor cakam na Z4 Dual

5

Máš pravdu. Zabudol som na prvé Z-ko :-).

6

No pokiaľ by sme to mali brať logicky tak na fotke je fakt nejaký menší na základe toho vypínacieho tlačidla a hlasitosti...ale má to byť 10" tablet ...uvidíme ...nechajme sa prekvapiť :)

7

Podľa mňa to skresluje. Ta horná hrana na fotke je v skutočnosti dlhšia ako strana na ktorej sú tlačítka. Len perspektívne to skresluje. A podľa mňa to bol zámer Sony :-). Ale už veľmi špekulujem :-D.

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+