MojAndroid

Pri predstavení očakávvaného smartfónu, resp. približne v čase jeho uvedenia do predaja, sa internet väčšinou zaplní unboxing videami. Tie bývajú zväčša tradične umiestnené v kancelárii či redakcii, kde redaktori ukážu obsah balenia, opíšu hardvér zariadenia a prípadne ho aj zapnú, aby ukázali, ako vyzerá nainštalovaný softvér. YouTube kanál Carphone Warehouse teraz prináša jeden veľmi netradičný Unboxing, ktorý sa odohráva pod vodou

Nápad vznikol vďaka trendu vodeodolných smartfónov, pričom aktuálne jednu z najvyšších odolností ponúka nová vlajková loď spoločnosti Sony Xperia Z3. Tá prináša certifikáty IP65/68, vďaka ktorým by mala vydržať vo vode hlbokej 1,5 metra po dobu jednej hodiny. To je viac ako dostatok času na rozbalenie škatule a otestovanie niektorých základných hardvérových či softvérových funkcií.

http://youtu.be/uIf9GdCzY_Y

Nástupca Xperie Z2 bol predstavený počas konferencie IFA 2014 v Berlíne na začiatku septembra a prináša niekoľko vylepšení oproti svojmu predchodcovi. Vylepšení sa dočkal fotoaparát, ale aj displej, ktorý je teraz jasnejší, ako na predchádzajúcich modeloch. O čosi rýchlejší procesor postavil Xperiu Z3 na popredné miesta medzi najvýkonnejšie smartfóny na trhu. Hoci si Xperia zachováva dizajnové črty svojich predchodcov, v skutočnosti je tenšia a ľahšia ako Xperia Z2, čo určite ocenia mnohí užívatelia, ktorým sa nepozdávali rozmery bývalej vlajkovej lode spoločnosti.

Zdroj: Carphone Warehouse (YouTube) via PhoneArena

26.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+