MojAndroid

Počas veľtrhu IFA 2014 v Berlíne sme sa pred niekoľkými dňami dočkali významnej novinky z dielne spoločnosti Sony. Predstavená bola nová vlajková loď Xperia Z3, ktorá prináša niekoľko vylepšení, medzi ktoré zapadá kvalitnejšia konštrukcia, lepšia odolnosť a dokonalejší fotoaparát. Aby ste sa presvedčili o tom, ako si nový model poradí v porovnaní so staršou Z2, budete musieť počkať na našu podrobnú recenziu. Zatiaľ si však môžete pozrieť fotografie v plnom rozlíšení, ktoré zverejnil portál PhoneArena. Fotografie sú na prvý pohľad naozaj výborné, čo myslíte ?

Xperia Z3 obsahuje rovnaký obrazový snímač 1/2.3” ExmorRS s rozlíšením 20,7 Mpix a obrazovým procesorom BIONZ. Do každého záberu sa vám zmestí viac, a to vďaka novej 25mm širokouhlej šošovke Sony G Lens. Sony tiež po prvýkrát použilo v smartfóne snímač s citlivosťou ISO 12800. Vďaka tomu zachytíte lepší detail aj pri slabom osvetlení, no musíte počítať samozrejme s väčším šumom. Natáčanie videa je vylepšené Sony technológiou SteadyShot, ktorá s inteligentným aktívnym režimom kompenzuje vaše pohyby a otrasy. Táto analyzuje desiatky záberov v pozadí aj v popredí, vďaka čomu predvída vaše ďalšie kroky. Sledovanie objektu je plynulejšie a zábery sú stabilnejšie. Nahrávať je možné aj v 4K rozlíšení. Ďalšie informácie sa dozviete v článku, na ktorý odkazuje TIP.

Náš tip
Sony Xperia Z3 s oblejšími hranami a vylepšeným fotoaparátom [IFA 2014][NAŽIVO]
Full-resolution-photo-samples-from-the-Sony-Xperia-Z3-1 Full-resolution-photo-samples-from-the-Sony-Xperia-Z3 Full-resolution-photo-samples-from-the-Sony-Xperia-Z3-5 Full-resolution-photo-samples-from-the-Sony-Xperia-Z3-6 Full-resolution-photo-samples-from-the-Sony-Xperia-Z3-4 Full-resolution-photo-samples-from-the-Sony-Xperia-Z3-7 Full-resolution-photo-samples-from-the-Sony-Xperia-Z3-3 Full-resolution-photo-samples-from-the-Sony-Xperia-Z3-2

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+