MojAndroid

Zaujímavou aplikáciou, launcherom, je Xperia S Home. Je optimalizovaná pre zariadenia, ktoré nepatria do rodiny spoločnosti Sony Xperia a ponúka prostredie, ktoré nájdete na smartfóne Sony Xperia S.

 

Launcher Xperia S Home podporuje všetky rozlíšenia obrazovky a my sme ho testovali na HTC One X+ s Androidom 4.1.1.

 

 

Samotný súbor aplikácií a launchera tvorí niekoľko jednotlivých aplikácií, ktoré je potrebné si postupne nainštalovať: HomeMultiresolution.apk, ClockWidgets.apk, OnOffTools.apk, PhotoWidget.apk, WeatherWidget.apk a WidgetPicker.apk. Sú to aplikácie samotného launchera, widgetov a možností pracovať s nimi.

 

Systémové požiadavky na launcher vyžadujú Android 2.3 a vyšší. My sme pohodlne pracovali s launcherom na Androide 4.1.1 Jelly Bean.

 

Xperia S Home poskytuje niekoľko vymožeností: nastavenia až 11 obrazoviek, rozloženie v docku alebo na obrazovke, vlastné prispôsobenie mriežky, zálohovanie a obnovenie nastavení, automatické otáčanie obrazovky, podpora Go Launcher EX, Launcher Pro (Plus) a ADW Launcher ikoniek, vlastné ikony Xperia S a množstvo ďalších nastavení.

 

Aplikácia môže spôsobiť zastavenie a vtedy je potrebné postupovať nasledovne:

  • Android 2.3: Nastavenia -> Aplikácie -> Správa aplikácií -> Všetky -> Xperia ™ Home -> Vymazať údaje
  • Android 4.0/4.1: Nastavenia -> Aplikácie -> Všetky -> Xperia ™ Home -> Vymazať údaje

Launcher Xperia S Home si môžete stiahnuť na nasledujúcich linkoch:

Stiahnutie 1      Stiahnutie 2 

Zdroj, foto: Xperia S Home, XDA Dev

14.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+