MojAndroid

Sony sa zdá, že aj napriek pozdržaniu výroby smartfónov so štvorjadrovými procesormi, bude si viesť na trhu vo výkone celkom dobre. Po odkúpení mobilnej divízie Ericsson, vsadil na vylepšenie a investíciu do svojich produktov na platforme Android. A zdá sa, že všetci fanúšikovia high-end zariadení sa môžu tešiť na skvelú novinku v podobe Sony V 150 zariadenia, podľa dostupných informácií, práve so štyrmi jadrami.

V testoch výkonu NenaMark sa ukázal V150 naozaj bravúrne. S procesorom Tegra 3 s taktom 1,4 GHz, Androidom 4.0 a rozlíšením displeja 1280 x 752 bodov dosiahol tento model skóre 59,70 bodov, čo predstihuje aj tablety ako Asus Transformer Prime, ktorý je na úrovni okolo 50 bodov.

Aj keď podrobnosti nie sú známe, zdá sa, že V150 bude tablet. Na podrobnosti si budeme musieť počkať, no výsledky naznačujú, že zariadenie bude veľmi zaujímavé, navyše Sony vsadilo aj na mierny pokles cien, ktoré sa prejavilo v poslednej dobe. Uvidíme, nechajme sa prekvapiť, čo prinesie budúcnosť.

Zdroj, foto: NenaMark , Phandroid.com

 

19.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+