MojAndroid

Spoločnosť Sony predstavila nové extravagantné zariadenie. Je ním fotoaparát Sony DSC-KW1, ktorý pripomína dámsky parfum, no jeho snímač s rozlíšením 19,2 MPix je možné otočiť o 180° a využiť na vysoko kvalitné selfie fotografie.

Výrobcovia zašli až tak ďaleko, že na zariadenie v tvare parfumovej fľašky umiestnili kryt, ktorý symbolizuje uzáver parfumu. Okrem toho má ale nový fotoaparát črty zariadení Xperia, no z jednej strany je veľmi jednoduché si ho pomýliť s luxusnou dámskou voňavkou. Na druhej strane sa ale nachádza 3,3-palcový OLED displej a zariadenie je v skutočnosti kvalitným digitálnym fotoaparátom. Snímač s vysokým rozlíšením je jedným z najnovších z dielne Sony a okrem kvalitných selfie fotografií zaručí aj výborné fotografie vytvorené v štandardnom režime.

Sony-DSC-KW1-selfie-camera (1) Sony-DSC-KW1-selfie-camera (2) Sony-DSC-KW1-selfie-camera (3) Sony-DSC-KW1-selfie-camera (4)

V zariadení je vstavané pripojenie Wi-Fi a NFC a snímač dokáže nahrať video vo Full HD rozlíšení. Kryt zariadenia je pokrytý drobnými prvkami Swarovski, ktoré mu dodávajú na luxusnom vzhľade. Toto, ako aj samotný tvar zariadenia, jednoznačne určujú nový fotoaparát od Sony do ženských rúk. Okrem extravagantného dizajnu a zaujímavo riešeného otočného fotoaparátu má zariadenie aj luxusnú cenu – tá je stanovená na 843$, čo je v prepočte približne 640€. Hoci Sony určite novým produktom zaujme mnohé milovníčky selfie, s takouto cenovkou postavil nový fotoaparát do kategórie luxusných zariadení, s ktorými sa zrejme nebudeme na ulici stretávať veľmi často.

Sony-DSC-KW1-selfie-camera

Zdroj: Sony via PhoneArena

25.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+