MojAndroid

Spoločnosť Sony priniesla spotrebiteľom v minulosti už dva modely inteligentných hodiniek. Zatiaľ čo posledný model zaujal pomerne širokú cieľovú skupinu, v čase ich predstavenia však boli nadčasové a ľudia o ne nemali až taký záujem. V poslednom čase sa však situácia zmenila a po rôznych správach, podľa ktorých najväčší technologický giganti ako Google, Samsung alebo Apple plánujú priniesť vlastné riešenia do tohto segmentu, ľudia sa začali o inteligentné hodiny zaujímať vo väčšej miere. Spoločnosť Sony sa to chystá využiť a podľa všetkého plánuje predstaviť nový model inteligentných hodiniek.

Sony inteligentne hodiny

Vyššie uvedený obrázok pridala spoločnosť na sociálnu sieť Twitter, kde uvádza, že 1/3 používateľov smartfónov má záujem o inteligentné hodiny, čím cituje výskum spoločnosti BI Inteligence. Obrázok taktiež naznačuje, že ľudia s takýmto typom zariadení vystupujú z davov, podľa farebného odlíšenia postáv. V pravom dolnom rohu sa nachádzajú dva hashtagy #itstime a #MAE13. Druhý jasne označuje veľtrh Mobile Asia Expo, ktorý sa koná budúci týždeň v Shanghai. Ak spojíme oba hashtagy vzniknú špekulácie, že Sony plánuje na tejto udalosti predstaviť nový model hodiniek. Azda najväčšou otázkou však zostáva to, či budú tieto hodiny poháňané systémom Android.

Zdroj: engadget

22.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+