MojAndroid

Softvérové tlačidlá Androidu, ktoré sa zobrazujú priamo na displeji vášho zariadenia, sa stali hitom poslednej doby. Okrem Nexus zariadení ich dnes môžeme nájsť napríklad aj v nových zariadeniach iných značiek (Sony, Acer, Huawei, …), pričom sa na druhej strane nájdu aj odporcovia tejto technológie, ktorí aj naďalej vyrábajú zariadenia s klasickými hardvérovými tlačidlami. Ako to býva zvykom, majitelia si svoje Android zariadenia radi upravujú, načo im slúži hlavne root, avšak úprava softvérových tlačidiel doteraz nebola takou jednoduchou a populárnou, ako by mnohí chceli. Preto sme veľmi radi, že vám môžeme predstaviť aplikáciu SoftKeyZ.

softkeyz-1 softkeyz-2 softkeyz-3

SoftKeyZ je jednoduchým, no pritom praktickým pomocníkom pre všetkých, ktorí majú na svojom zariadení root a nainštalovaný busybox. Po nainštalovaní vás privíta pekná obrazovka s návodom, ktorý vám vysvetlí, ako zmeniť tlačidlá na svojom displeji, čo však vďaka jednoduchosti aplikácie pochopíte aj sami. Keď prejdete úvodom, tak na vás čaká zhruba 150 rôznych tlačidiel a obrázkov, ktorými môžu byť nahradené a je len na vás, ktoré tlačidlá si navolíte. Vďaka priamym nastaveniam sa vám nestane ani to, že by ste namiesto tlačidla Domov navolili tlačidlo Multitasking a ak patríte k náročnejším používateľom, aplikácia vám dovolí nahrať aj vlastnú sadu tlačidiel. Všetko prebieha rýchlo a intuitívne.

softkeyz-4 softkeyz-5 softkeyz-6

Na aplikácii SoftKeyZ si ceníme najmä jej praktickosť a jednoduchosť, no zabudnúť nesmieme ani na nápad, ktorý zaplátal dieru medzi aplikáciami určenými pre zariadenia s rootom. Ak vás už vaše softvérové tlačidlá omrzeli, zakúpte si aplikáciu SoftKeyZ za 1,49 EUR pomocou nášho odkazu nižšie. Funkcie a vlastnosti, ktoré ponúka, za tú nízku sumu jednoznačne stoja!

Verzia: 15.0.2
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 15.0.2
Aktuálna cena: 1,99 €

26.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+