MojAndroid

Každý z nás už určite počul o aplikácii Snapchat. Ak neviete, o aký druh aplikácie ide, tak ste určite zachytili aspoň jej rekordné odkúpenie spoločnosťou Facebook. Ak vás ale zaujímajú aj funkcie, ktoré tento titul v sebe integruje, tak by ste mali spozornieť. Najnovšia verzia aplikácie totižto prináša dve revolučné novinky – online chat a videohovory. Tie aktivujete stlačením modrého tlačidla pri chate a tlačidlo musíte držať dovtedy, kým chcete dané video zdieľať s kontaktom na druhej strane. Video môžete zdieľať prednou aj zadnou kamerou, pričom medzi nimi prepínate jednoduchým pohybom po obrazovke. O tom, ako nová verzia aplikácie Snapchat funguje, sa môžete presvedčiť na videu nižšie.

Chcete si nový Snapchat vyskúšať? Tak kliknite na náš odkaz nižšie a stiahnite si ho bezplatne z Obchodu Play. V komentároch pod článkom nám napíšte, či zmenu aplikácie Snapchat schvaľujete alebo nie, prípadne nám po odskúšaní napíšte svoje pocity.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Gizmodo

1.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+