MojAndroid

Aktualizácia 26. februára

Kvôli výpadku Facebooku sa nepodarilo uskutočniť plánovaný live stream, nový termín bude v pondelok 1. marca 2021 od 17-tej hodiny.

Pýtajte, čo vás zaujíma cez tento link

Spoločnosť Samsung predstavila svoje najvybavenejšie novinky o niečo skôr, ako bývalo zvykom. Podujatie Galaxy Unpacked, počas ktorého sme zariadenia spoznali, sa konalo začiatkom januára. 

Predstavené však neboli len smartfóny z radu Galaxy S21 5G. Samsung odhalil aj bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Pro s aktívnym potlačením hluku a inteligentný prívesok Galaxy SmartTag. O všetkých týchto novinkách sa porozprávame s Marekom, špecialistom zo Samsungu.

Všetky informácie o novinkách na jednom mieste

Najnovšie vlajkové smartfóny sa môžu pochváliť skvelým dizajnom s matnou úpravou zadnej strany, výkonným 5 nm procesorom Exynos 2100 a najnovším operačným systémom Android 11 spolu s nadstavbou One UI 3.1.

Všetky modely disponujú certifikáciou vodoodolnosti IP68, majú výborne hrajúce stereo reproduktory, podporujú bezdrôtové nabíjanie a dokážu bezdrôtovo nabíjať aj iné zariadenia. Napríklad aj Galaxy Buds Pro.

Tieto slúchadlá sa môžu pochváliť skvelým aktívnym potlačením hluku, kvalitným zvukovým prejavom a vodoodolnosťou IPX7. Vo štvrtok samozrejme nezabudneme spomenúť ani iteligentný prívesok SmartTag, ktorého výdrž batérie je až 300 dní.

Zdroj: Radovan Hlôška

Nemali by ste prehliadnuť:

Nový termín: Pýtajte sa a vyhrajte

SmartTalk bude vysielaný naživo na Facebooku v pondelok, 1. marca o 17:00 hod. Trvať bude približne hodinu. Ak máte nejaké otázky ohľadom týchto nových zariadení, môžete sa opýtať prostredníctvom sli.do už teraz alebo počas živého vysielania. Nájdete nás pod kódom 52280

Okrem toho, že vám odpovieme na vaše otázky, budete zaradení do žrebovania o zariadenie od Samsungu. Odpovedať budeme naživo na najčastejšie a najzaujímavejšie otázky.

V živom vysielaní uvidíte Mira a Michala z portálu MojAndroid.sk, rozprávať sa budeme s Marekom zo Samsungu. Tešíme sa na vás!

1.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+