MojAndroid

Posledná Smart Roadshow sa konala 23. novembra 2019. V roku 2019 sme ich mali celkovo až 6, v šiestich slovenských mestách. Teraz chceme vedieť, či by ste o podujatie tohto typu mali záujem aj v roku 2022.

Z Android Roadshow na Smart Roadshow

Sedem rokov cestovala redakcia MôjAndroid.sk spolu s najväčšími technologickými lídrami a značkami najzvučnejších mien zo sveta Androidu na Slovensku po mestách po celej krajine s výnimočnou Android Roadshow.

Zdroj: Redakcia MôjAndroid.sk

V roku 2019 sme prišli s lepšou, krajšou a najmä chytrejšou Smart Roadshow. Do slovenských miest toto podujatie prinášalo všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Išlo o najnovšie vychytávky z oblasti smart domácností, smart športu, smart dopravy, smart zdravia, smart financií, smart miest a obcí a samozrejme aj z oblasti smartfónov.

Vzhľadom na to, že v uplynulom čase sme sa venovali aj iným dôležitým témam, najmä Salónu elektromobilov, Smart Roadshow akosi upadla do úzadia.

Teraz sa vás, našich čitateľov, chceme opýtať, či by ste návrat tohto skvelého podujatia privítali. Vaše odpovede v pripravenom dotazníku nám môžu pomôcť robiť veci opäť lepšie a kvalitnejšie. Ak si nájdete chvíľku na jeho vyplnenie, budeme vám vďační.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+