MojAndroid

Siedmy ročník ankety Smart Poisťovňa 2022 o najlepšiu slovenskú poisťovňu z pohľadu smart a online funkcionalít je tu. Rozhodnite, ktoré sú tie najlepšie smart poisťovne na Slovensku a môžete vyhrať smartfón v hodnote až 400 EUR podľa vlastného výberu.

Anketa je v plnom prúde. Hlasujete v nej za poisťovňu s najlepšími mobilnými funkciami, pričom vyhrať smartfón podľa vlastného výberu v hodnote 400 eur. Aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť, za ktorú poisťovňu hlasovať, pripravili sme si pre vás stručné porovnanie jednotlivých poisťovní na našom trhu. Najskôr sa pozrieme na to, ako majú jednotlivé poisťovne optimalizované svoje stránky pre mobilné zariadenia.

Poisťovňa Optimalizácia webu pre mob. zariadenia Možnosť poistiť sa cez mobilnú stránku Platba poistného cez mob. stránku Nahlásenie poistnej udalosti cez mob. stránku
VšZP
Dôvera
Union
Allianz
Cardiff poisťovňa Slovensko
Colonnade Insurance
ČSOB Poisťovňa
Európska cestovná poisťovňa
Generali
Genertel poisťovňa
Groupama poisťovňa
Komunálna poisťovňa
Kooperativa
MetLife Europe
NN životné poistenie
NOVIS poisťovňa
Poisťovňa Slovenskej sporiteľne
UNIQA poisťovňa
UNION poisťovňa
Wüstenrot poisťovňa

Jedinou poisťovňou z tohto zoznamu, ktorá nemá svoje stránky optimalizované pre displeje mobilných zariadení, je Groupama. V porovnaní s minulým rokom viaceré poisťovne pridali aj možnosť nahlásiť škodovú udalosť online.

Jednou zo základných funkcií, ktoré očakávame od mobilnej stránky, je možnosť založiť si poistenie online, no je stále mnoho poisťovní, ktorí ju neponúkajú. Podobné je to aj s platbou poistného cez mobilnú stránku.

Hlavná cena: Smartfón v hodnote 400 eur podľa vlastného výberu

Tak, ako aj po minulé roky, aj tento rok je možné vyhrať hodnotnú hlavnú cenu. Výherca sám rozhoduje o svojej výhre. Stačí sa zapojiť do hlasovania a keď sa na vás usmeje šťastie a vyžrebujeme vás, odnesiete si smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 400 eur.

Okrem víťaza spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2022 a budeme o nich informovať na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba sa zapojiť do hlasovania a získať tak šancu na výhru nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote 400 eur. Hlasovanie je už spustené.

7.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+