MojAndroid

Ak aj vaše zariadenie trpí nedostatkom výkonu alebo sa vám len jednoducho páči minimalizmus, čo sa grafiky týka, tak vám odporúčame vyskúšať alternatívny Smart Launcher. Ide o jednoduchý a prehľadný launcher pre zariadenia s Androidom 2.1 a vyššie, preto je vhodný aj pre staršie Androidy. Čo všetko ponúka?

smart-launcher-main

Narozdiel od ostatných launcherov, Smart Launcher ponúka používateľom minimalistický dizajn a intuitívne ovládanie. Pred začiatkom používania sa vás aplikácia spýta, aké aplikácie z jednotlivých kategórií používate najčastejšie a podľa toho vám vytvorí špecifické odkazy na 6 ikon, ktoré sú hlavnou doménou domácej obrazovky. V ľavom dolnom rohu nájdete aj tlačidlo pre otvorenie appdraweru, ten je však opäť rozdelený podľa kategórií, do ktorých vám Smart Launcher automaticky rozdelí aj všetky vaše nainštalované aplikácie. Kategórie aplikácií v sebe zahŕňajú Telefón, Internet, Hry, Médiá, Nástroje a Nastavenia. 

Okrem týchto vlastností ponúka Smart Launcher aj ďalšie nastavenia. Okrem vzhľadu domácej obrazovky si môžete zmeniť aj efekt appdraweru či mriežku, v ktorej sa budú vykresľovať ikony v menu. Celkovo si môžete nastaviť viacero menších detailov. Viac možností nájdete v platenej verzii tejto aplikácie, ktorú nájdete na Google Play Store za sumu 2,79 EUR.

Ak vás Smart Launcher zaujal, tak si ho môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. Ide rozhodne o aplikáciu, ktorú by ste mali vyskúšať, pokiaľ vaše zariadenie trpí nedostatkom výkonu alebo vás omrzela grafická nadstavba vášho smartfónu či tabletu. Autor ponúka bezplatne aj obmedzenú verziu Smart Launcheru, takže vám nič nebráni v tom, aby ste túto aplikáciu vyskúšali. Nižšie nájdete odkaz na jej stiahnutie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 9,49 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 9,49 €

13.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+